Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[BİTTİ] 2. ÖDÜLLÜ "Zürefa Düşkünü" One Piece Yarışması

21 Mayıs 2017 Pazar günü saat 22:00'de yarışmaya katılacak mısın?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anti-teziniz şu; güncele gelmemiş birisi için çok yakın zamanda çıkmış bir bilgiyi bilmesini nasıl beklersin. Güncele gelmemişse zaten seriye hakim değildir, ve derece yapması bu görün itibariyle mümkün de değildir zaten. Serinin şurasına kadar diye belirtmediğime göre herşey dahil olarak algılanması gerekir. Ki güncele gelmemiş veya animeden seriyi takip eden herhangi biri manganın animeden önde olduğu ve bilmediği birşeylerin olduğunu biliyor olarak bu yarışmaya girer zaten.
Senin manganın ne olduğunu bilmeyen anime takipçilerinden haberin yok anlaşılan.

Katılımcılar arasında öyle birini göremedim:)
Genel olarak yazdım. Bana burada "Animede güncele geldim, premium alarak sonraki bölümleri izleyebilir miyim?" diye soru soruldu. Hatırlayan vardır belki bu elemanı. Katılımcılar arasında olmasa da, böyle kişiler var ve sırf bu yüzden katılmamış olabilirler.

Ben mangayı takip etmiyorum.Fakat bölüm yorumlarını ve gelen spoilerları okuyarak bilgi edinebiliyorum.
Araştırmacı ruh:D

Genel olarak yazdım. Bana burada "Animede güncele geldim, premium alarak sonraki bölümleri izleyebilir miyim?" diye soru soruldu. Hatırlayan vardır belki bu elemanı. Katılımcılar arasında olmasa da, böyle kişiler var ve sırf bu yüzden katılmamış olabilirler.
Manga'da diye ekleme yapılabilir, evet. Ama sorunun fiyasko olduğuna katılmıyorum sadece. Smoker sorusu fiyasko çünkü 2 doğru olabilecek şıkkı yazmışım. Bunda zaten hiç bilmeyen birinin 20 puan yerine 10 puan alması önemli değil.

Hatırı sayılır bir çoğunluk var. Burada var mıdır bilmem de. Arada face'den, sosyal medya hesaplarından anime ne diye soranlar oluyor.
Zaten onlar girse tahmin soruları hariç, tuttururlarsa bilemen ama; 10-20 puan alırlardı toplamda.

Bu arada 3 kez göndermişsin ilkini kabul edeceğim:D başkaları da var 2-3 kez gönderen herkes için bu şekilde yapılacak.

cuno

epeyce eleştiri gelmesine rağmen ilk yarışmaya göre gayet yeterliydi. şahsen eğlendim. 3. yarışmada kendisini geliştirebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık