Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[BİTTİ] 2. ÖDÜLLÜ "Zürefa Düşkünü" One Piece Yarışması

21 Mayıs 2017 Pazar günü saat 22:00'de yarışmaya katılacak mısın?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7'si tahmin 21 soruya 15 dakika oldukça yeterliydi, hala süre konusunda aynı düşümüyorum:D

One Piece bilgi testi olmayacağını söyledim ama, en bilgilinin birinci olmasını isteseydim smoker'a ödüllerden biri direk giderdi. Şimdi bile girseydi ödül alırdı muhtemelen, ben bunu kırmak için One Piece tahmin ve mantık sorusu da ekledim.:D

Çok fazla Matematiksel Hesap yapmayın diye resim bile ekledim:D
Benbenzu nerede geçiyor mesela :artiz: Uzaydan soru getirmişsin :D Sanjuan Wolf'un boyu belli değil. Ben bunu pek beğenmedim. Bir dahakine nasıl olacak acaba. Matematiksel hesap yapmayın deyip matematiksel soru niye koyuyorsun :artiz:

Şu ana kadar açıklanan en yüksek ve en düşük korsan ödüllerinin toplamı kaç belidir?

Soru bu. Eğer cevap gerçekten 1,057,000,050 ise, soru saçmalığın daniskasıdır. Kimse kusura bakmasın.

Bununla birlikte bu yarışma olayına cidden özenilmemiş ve yarışmanın sırf laf olsun diye yapılmış olduğu anlaşılıyor. Ben de burada kendimi yoruyorum dalga amaçlı bir şey için.

50 Berry kimin ödülü?
Onu biliyorum da, soruda şaşırtmaca mi vardı? En yüksek ve en düşük ödül toplamı diye hatırlıyorum.
Soru: Şu ana kadar açıklanan en yüksek ve en düşük korsan ödüllerinin toplamı kaç belidir?

Şu ana kadar açıklanan en yüksek ödül: katakurinin ödülü 1057000000

Şu ana kadar açıklanan en düşük ödül:
Chopper'ın ilk ödülü 50

Soru şöyle değil ki; şuanda bilinen en yüksek ve en düşük ödüllerin toplamı kaç belidir?
Böyle olsa açık değil denilebilirdi.

Bence yeterince açık bir soru.

Şu ana kadar açıklanan en yüksek ve en düşük korsan ödüllerinin toplamı kaç belidir?

Soru bu. Eğer cevap gerçekten 1,057,000,050 ise, soru saçmalığın daniskasıdır. Kimse kusura bakmasın. Sen serinin neresinde olduğuna göre bildiğin ödül toplamı da değişir. Seri takibinde henüz Zo'ya gelmemiş adam için en yüksek ödül 550 milyon ile Ace'e ait ve şu an bilinen en yüksek ödül ile arasında bir bu kadar fark var. Haliyle tahmin gerçeğin yakınına bile yaklaşmaz. Adam milyarlık ödül olduğunu bile bilmiyor çünkü.
Sayısal sorular o yüzden olmasa daha iyi olur. Mesela tayfadakilerin boy sorusu iki yıl önce mi yoksa sonra mı? Örneğin daha time skipe gelmemiş biri bunu yanlış yapabilir.

Soru: Şu ana kadar açıklanan en yüksek ve en düşük korsan ödüllerinin toplamı kaç belidir?

Şu ana kadar açıklanan en yüksek ödül: katakurinin ödülü 1057000000

Şu ana kadar açıklanan en düşük ödül:
Chopper'ın ilk ödülü 50

Soru şöyle değil ki; şuanda bilinen en yüksek ve en düşük ödüllerin toplamı kaç belidir?
Böyle olsa açık değil denilebilirdi.

Bence yeterince açık bir soru.
O kadar açık bir soru ki, herkes farklı bir şey anlamış.

Soru bu. Eğer cevap gerçekten 1,057,000,050 ise, soru saçmalığın daniskasıdır. Kimse kusura bakmasın.

Bununla birlikte bu yarışma olayına cidden özenilmemiş ve yarışmanın sırf laf olsun diye yapılmış olduğu anlaşılıyor. Ben de burada kendimi yoruyorum dalga amaçlı bir şey için.
Üstteki mesajımda yazdıklarıma ek olarak baktım.

34 kişi 50 olarak düşünmüş; sadece 5 kişi 100 olarak yazmış.

sorunun gayet açık olduğunu pekiştiriyor bu istatistikte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık