Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[BİTTİ] 1. ÖDÜLLÜ "Kabak Tadında" One Piece Yarışması

1 Nisan 2017 saat 22:00'da yarışmaya Katılacak Mısın?

• Kullanılan toplam oy
    152
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sorulari gorebildim ama kayit edildi mi acaba... Bir de tayfadan kac kisinin tam adini biliyoruz sorusunda 6 sikki yoktu ama?

Ortalamayı 50 üzerinden hesap edin.. şıklı kısmın ortalaması üstte yazıyor.

Hanımlar beyler; herkes insanmış, rahat olun:ehe:

Kadın oranı çok düşük:( 2.'ye bunu arttıracağız:D

Katılacağımı işaretlemiştim unutmuşum. Yine de çözdüm. Sorular çok zordu. Kolayları da vardı ama çoğu zordu. Skora bakıldığını bilmiyordum, bakamadım. :/

20 puan bile alamamışız. Ama canlandı forum eğlence oldu. Şahsen ben beğendim. Soruların içeriği düzeltilirse devam edilir

Soru içeriğiyle ilgili beğenmediklerini ayrıntılı yazsan, çok sevinirim. Sonuçta 2.'ye daha iyisini yapmaya çalışırız.

Ben sorarsam bu kadar da bilen çıkmaz.
Ben ortalamanın 100 üzerinden 40-50 olmasını yeğlerim.

Sorulari gorebildim ama kayit edildi mi acaba... Bir de tayfadan kac kisinin tam adini biliyoruz sorusunda 6 sikki yoktu ama?

Var :)

Katılacağımı işaretlemiştim unutmuşum. Yine de çözdüm. Sorular çok zordu. Kolayları da vardı ama çoğu zordu. Skora bakıldığını bilmiyordum, bakamadım. :/
Soru stili hakkında değerlenirmen?

Abi kız arkadaşımla kavga ettim unuttum burayı ya:(
Beyle iş olmaz ama, emeğimize nolacak :)))

Soru içeriğiyle ilgili beğenmediklerini ayrıntılı yazsan, çok sevinirim. Sonuçta 2.'ye daha iyisini yapmaya çalışırız.

Ben ortalamanın 100 üzerinden 40-50 olmasını yeğlerim.

Var :)

Soru stili hakkında değerlenirmen?

Beyle iş olmaz ama, emeğimize nolacak :)))
Resimli soruları beğendim. :D

Bende yanlış yaptım. :)

İlk önce doğruyu yazacaktım. Sonra Ace geldi aklıma sonra Öz torun Luffy falan diye onu yazayım dedim çok yanlış yazmışım ama :D
Ace sayılır mı acaba diye bende bir düşündüm sonra Luffy'den yürüyelim dedim yaşını da hiç bilmiyordum Roger yaşasa 70 küsürlerinde falan olacak diye okumuştum bir yerlerde ona güvenip salladım eğlenceliydi ama zaman sınırı falan olması bir ygs kpss heyecanı vermedi değil :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık