Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Çok oyun oynamam. Amd kullanmadım hiç. Çok çok pes yüklerim sistem gereksinimini karşılayan versiyon. Cs 1.6 falan :D orta halli boyut programları çalıştırsa yeter.
Acikcasi ram boyutu herhangi bir oyunu acmak icin cok yetersiz. Yeni cikan peslerin hicbirini acabilecegini sanmiyorum. CS 1.6 acar ama arkada baska bir program daha calistirabilir mi bilemedim. Gunumuzde windows yaklasik olarak ortalama 4gb ram yiyor diye biliyorum windows 11de. Is icin yazi yazayim arada video izlerim ama son 6 7 yilda cikan bir oyuna bulasmam diyorsan okay diyebilirim. Tabii aldigin makine ne kadar dayanir onu da bilemeyecegim cunku her gecen sene gunluk kullanilan applerin harcadigi ram orani artiyor.

Acikcasi ram boyutu herhangi bir oyunu acmak icin cok yetersiz. Yeni cikan peslerin hicbirini acabilecegini sanmiyorum. CS 1.6 acar ama arkada baska bir program daha calistirabilir mi bilemedim. Gunumuzde windows yaklasik olarak ortalama 4gb ram yiyor diye biliyorum windows 11de. Is icin yazi yazayim arada video izlerim ama son 6 7 yilda cikan bir oyuna bulasmam diyorsan okay diyebilirim. Tabii aldigin makine ne kadar dayanir onu da bilemeyecegim cunku her gecen sene gunluk kullanilan applerin harcadigi ram orani artiyor.
25binlerden düşe düşe 15 binlere kadar bakınıyordum bu çıkınca karşıma bir sorayım dedim. Teşekkür ederim.

Kafanda belli bir butce varsa ona gore yardimci olabilirim. Son donemlerde ben de kendi laptopumu degistirmek istedigimden cok bakiyorum etrafa.
Çok sevinirim. Masrafım şu sıralar artacağı için 16 binlere (15.999 tl) kadar düştüm. Bakındıkça içim karardı. 25lerdekiler nere bunlar nere.

Sistemi satmak zorunda kaldım. Bayrama kadar beli doğrultup, GTA 6 oynatacak bir sistem kurayım diyorum.
Arkadaştan RTX 3060 TI alıcam. Bu ekran kartı için en iyi monitör ne diye arattığımda karşıma ASUS TUF VG27AQ çıkıyor.
Hazır GDDR6 ekran kartı olacakken, DDR 5 ramler, gen4x4 nvme olsun istiyorum. Soket 1700 için 12. nesil i5 veya i7 kovalayacağım.

45lik olacağım gibime geliyor.

Sistemi satmak zorunda kaldım. Bayrama kadar beli doğrultup, GTA 6 oynatacak bir sistem kurayım diyorum.
Arkadaştan RTX 3060 TI alıcam. Bu ekran kartı için en iyi monitör ne diye arattığımda karşıma ASUS TUF VG27AQ çıkıyor.
Hazır GDDR6 ekran kartı olacakken, DDR 5 ramler, gen4x4 nvme olsun istiyorum. Soket 1700 için 12. nesil i5 veya i7 kovalayacağım.

45lik olacağım gibime geliyor.
45'lik olacaksan o ekran kartıyla olma dostum. 4070'li sistem bak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık