Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Skksks kaldiriyorsa neye soruyon kral .d

Ocak ayindan sonra elime gececek parayla kasa toplamaya çalışacağım. 4000 serisi hem edit isleriyle ugrasirken zorlamayacak hem de haftasonlari oyun keyfini full hd yasatacak bir kasa toplamak istiyorum. Oneri namina link paslamak isteyen var mi?
Fiyatlar her dakika değişebildiği gibi kampanyalı ürünler için de aynı şey söz konusu, ne zaman gelecekleri belirsiz. Siz bütçenizi toplayıp alacağınız zaman yazın o zaman ki ürünler ve fiyatlarına göre bir değerlendirme yapılır. Bu arada 11.11 Kasım kampanyaları ve Black Friday indirimleri için çok zaman kalmadı, bunları değerlendirmek iyi olur.

Fiyatlar her dakika değişebildiği gibi kampanyalı ürünler için de aynı şey söz konusu, ne zaman gelecekleri belirsiz. Siz bütçenizi toplayıp alacağınız zaman yazın o zaman ki ürünler ve fiyatlarına göre bir değerlendirme yapılır. Bu arada 11.11 Kasım kampanyaları ve Black Friday indirimleri için çok zaman kalmadı, bunları değerlendirmek iyi olur.
Eyvallah hocam ama ocaga kadar hazir olmam imkansiz gibi .d ocak ayinda o zaman desteginiz icin tekrar mesaj atayim basliga

Arkadaşlar indirimde black friday gibi zamanlarda uygun oyun bilgisayarı bulursanız bizide uyandırın
Return to moria oyunu için laptop arıyorum.
Bir el atında lotr evrenine girelim.

Arkadaşlar indirimde black friday gibi zamanlarda uygun oyun bilgisayarı bulursanız bizide uyandırın
Return to moria oyunu için laptop arıyorum.
Bir el atında lotr evrenine girelim.
Unutmazsam atarım ama donanımarşivi forumun sıcak fırsatlar kısmı var oraya bak arada. Çok indirimli ürünler paylaşıyorlar bazen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık