Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

gaming gen güvenmiyorum.
Şubat başı buradan, yukarıda linkini paylaştığım pc yi aldım, bir iki ufak dokunuş ile beraber 12 taksite 28 bine falan geldi, 5 iş gününde geldi, şu ana kadar gayet güzel gidiyor ama sadece benim tecrübem iyi olmuş olabilir.

Şubat başı buradan, yukarıda linkini paylaştığım pc yi aldım, bir iki ufak dokunuş ile beraber 12 taksite 28 bine falan geldi, 5 iş gününde geldi, şu ana kadar gayet güzel gidiyor ama sadece benim tecrübem iyi olmuş olabilir.
hocam faturada ekran kartını ssd ile aynı fiyata denk getiriyorlarmış sanırım. belki her buildde yapmıyorlarmış ama buna dair fotoğraflar falan gördüm 12 k lık sistemde 2 k ekran kartı 2 k ssd falan yazıyor :D

3060'lı i7 Monster var. Ultra ayarlarda rahat rahat oynuyorum. Elden o kadar kasan bir oyun değil sanırım. 21 bine almıştım.
Himm, tesekkur ederim. Taksit mevzusu nasil. Uzun zamandir hicbirsey takip etmiyorum. Isınma durumu filan nasil? Bir oturdummu (namaz,yemek,tuvalet vb haric kalmadan) 15 saati rahat gecerim :). Veya eskiden indirme filan cok yapardim. Uzun sureli acik birakmaya gidermi yani.

Himm, tesekkur ederim. Taksit mevzusu nasil. Uzun zamandir hicbirsey takip etmiyorum. Isınma durumu filan nasil? Bir oturdummu (namaz,yemek,tuvalet vb haric kalmadan) 15 saati rahat gecerim :). Veya eskiden indirme filan cok yapardim. Uzun sureli acik birakmaya gidermi yani.
Ben yeri geliyor 2-3 gün açık bırakıyorum bir sıkıntı olmuyor. Isınma sorunu da pek olmuyor. Turbo olayı var biraz fan sesi fazla çıkıyor ama kulaklık ile oyuna odaklandığın zaman pek etki etmiyor.
Cyberpunk 2077, Elden Ring, Spiderman gibi oyunları ultra ayarlarda oynadım gayet iyi. Sadece Hogwarts Legacy'i yüksek ayarlarda oynuyorum. Bence oyunda bir sorun var. Yani kaplamalar yüklenirken takılıyor falan onun dışında gayet akıcı.

Yalnız şu an baktım 3060 fiyatları uçmuş. 30 bin civarı... Bir altı 3050Tİ var o senin bütçeye uygun ama onun için yorum yapamam. Kullanan varsa o yapsın.

Edit: Tavsiyem 16 gb aşağısı ram olan bilgisayar alma.

Laptop alacaksan ne alırsan al fan sesini artık duymazdan geleceksin.
Ayrıca yanında gezdirmeyeceksen bir yerlere götürmüyorsan laptop almanın hiç bir mantığı yok. Ama genel işlerim için istiyorum yanında oyunda oynarım diyorsan laptop alabilir kim laptop istiyorsa.

Varsa PC toplamak vs isteyen yardımcı olurum. Yıllarca PC topladım donanım konusunda yıllarca birikim edindim varsa sorusu olan yardımcı olayım. Bu konuda ki bilgimizin zekatını verelim bari...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık