Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

al derseniz alcam

Çok anlamam ama biraz daha pahalısına şöyle bir sistem gördüm, linkini paylaştığım tarzda sitelerde toplama pc genelde Vatan, Mediamarkt'tan falan daha ucuz oluyor, arada da indirimleri falan oluyor güzel yakalarsan, sanırım ana oyun olarak lol oynayacaksın, ahım şahım bir pc ye de gerek yok.

Çok anlamam ama biraz daha pahalısına şöyle bir sistem gördüm, linkini paylaştığım tarzda sitelerde toplama pc genelde Vatan, Mediamarkt'tan falan daha ucuz oluyor, arada da indirimleri falan oluyor güzel yakalarsan, sanırım ana oyun olarak lol oynayacaksın, ahım şahım bir pc ye de gerek yok.
gaming gen güvenmiyorum. bi de fazla pahalı

Hazor pclerin çoğunda kazık yersin. Git uğraş kendin topla.
Kardeşim rx 6700 civarı birsey almak varken neden bunu alasın ben sadece tavsiye verdi. Sana bıraktım para benim değil nede olsa senin paran.

al derseniz alcam
Kasa farklıydı aynısını Vatan'dan aldım ekran kartında siyah ekran sorunundan tut WattMan sorununa her haltı yaşıyorum daha az önce Lol atarken siyah ekran verdi bence alma. Geçen attığın iyiydi.
Hazor pclerin çoğunda kazık yersin. Git uğraş kendin topla.
Tam tersi indirimli çıkanlar var, uygun oluyor.

al derseniz alcam
Pc topladıktan sonra araştırmayı bıraktım, son 3-4 senedir durum ne çok bilmiyorum. Fiyat uygun geldi bana, yine de bilene danış.

Powerı yükselt al. Powera para harcamaya korkma. İyi power seni 10 yıl götürür.
aynı paraya bu sistemi toplamaya çalıştım yok para yetmiyor daha pahalı çıkıyor. site cok ünlü değil ama iyi yorumlar var.

Kasa farklıydı aynısını Vatan'dan aldım ekran kartında siyah ekran sorunundan tut WattMan sorununa her haltı yaşıyorum daha az önce Lol atarken siyah ekran verdi bence alma. Geçen attığın iyiydi.

Tam tersi indirimli çıkanlar var, uygun oluyor.
gecen attığım hemen kalktı ya siteden

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık