Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Teşekkür ederim.Önerilerinize bakayım.Parça parça alsam pahalı mi olur ?
Aldığın parçalara göre değişir ama en azından ortalama bir işlemci alman gerek. Ekran kartı da orta yada iyi düzeyde olması gerek en azından 5 sene götürsün. Zaten bu iki parçaya ortalama 3-4 bin arası bütçe ayırman gerek eğer indirimi yakalarsan avantajları olur ama baya takip etmen lazım.

Parça parça alacaksan indirim kovalamanı öneririm.
Cuma akşamları incehesapta gaming gecesi adında özel indirimler oluyor mesela, bu cuma akşamı bi göz gezdir istersen.
Akakçe gibi sitelerden de en uygun fiyatlı ürünler yakalanabiliyor.
Dün gördüm onu bekliyorum bakalım ne olacak.

Techopat’ta da takılın biraz , 6-7 bin TL sistem önerisi diye 100 tane konu vardır zaten.
Oralarda fikirler havada uçuşuyor.Donanim arsivine bakındim biraz.Artik parcaları inceleye inceleye karşılaştırarak gidecem bakalım. Anladığım kadarıyla işlemci en az i5 veya ryzen 5 olacak.

İndirim kovalamadan, parça parça toplayayım kasa şu an bak: @Hasat

459 lira MSI A320M-A PRO AMD A320 3200 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart
1366 lira AMD Ryzen 5 3500X 3.6 GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek 65W 7nm Kutulu İşlemci
1789 lira XFX AMD Radeon RX 570 RS XXX Edition 8GB GDDR5 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı (RX-570P8DFD6)
689 lira G.Skill Ripjaws V (2X8) 3200MHz DDR4 F4-3200C16D-16GVKB Ram
419 lira SanDisk 480 GB SSD Plus SDSSDA-480G-G26 2.5" SATA 3.0 SSD
636 lira Frisby FC-9285G 500W 3 x Dual Ring Fan USB 3.0 Temperli Cam ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

5358 lira etti toplam. Hazır kasa alacaksan bu yaptığım listeyle karşılaştırarak al. Bunlara eşdeğer bi hazır kasa bulursan da koy buraya görelim bi kaç lira çekmişler :D
Tamam :D

Arkadaşlar merhaba kablosuz bantlı kulaklık almak istiyorum. Bütçem 2500 liraya kadar. Performans benim için çok önemli. Hem pc hem telefonda kullanacağım. Kablolu, kablosuz kullanabileceğim. Kullanıp memnun kaldığınız kulaklık önerebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba kablosuz bantlı kulaklık almak istiyorum. Bütçem 2500 liraya kadar. Performans benim için çok önemli. Hem pc hem telefonda kullanacağım. Kablolu, kablosuz kullanabileceğim. Kullanıp memnun kaldığınız kulaklık önerebilir misiniz?
Edit: Kablosuz istediğini şimdi gördüm önerdiğim kulaklık kabloludur.
Yıllar, yıllar evel Oyuncu kulaklıkları diye bir pazar oluşmadan önce teknosadan ''logitech G430'' almıştım hiç bir zaman ses kasma vs gibi bir derdim olmadı güzel ses almak istiyordum sadece ve kulaklık bana istediğimi vermişti.Kendi ses kartı ve uygulamasıyla birlikte kullandığımda hayran kalmıştım çevresel sesleri çok başarılı gelmişti bana, yalnız şunu belirteyim bu kulaklığı alana kadar hiç bu tarz bi kulaklık almamıştım, bu çevresel ses özelliğinden etkilenmiştim ve benide oldukça memnun etmişti.Sesin hangi yönden geldiğini algılayabiliyordum 5 sene civarı kullandım güzel bir kulaklıktı tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık