Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Monsters Abra serisini tavsiye ederim monsterın web sitesinden kendinize göre özelleştirebilirsiniz ve bu şekilde bütçenize uygun da olabiliyor Bende 2 tane var Monster gayet memnunum
Not: Monsterın tek eksik yanı kasa kalitesi eğer görünüşüne ve kasa kalitesine çok önem vermiyorsanız performans fiyat olarak en iyi makineler diyebilirim.

Not 2 : yukarıda bahsi geçen Asus içinde şunu söyleyeyim 1 tane de asus (i7 li 8gb ram 750 gb Hdd ) sahibiyim kasa kalitesi olarak iyidir ama aynı donanım seviyesi için biraz pahalı gelıyor bana.
ayrıca bahsı gecen Asusx550 için i5 4gb ram gt 850m için şuan daki 2000 Tl lik fiyatı fazladır bence

Son düzenleme:
Nereye soracağımı bilemedim, sanırım burada anlayan birileri vardır.
http://www.gold.com.tr/packard-bell-te69-hw-612tk-notebook_u
Arkadaşımda yukarıda gördüğünüz laptop'tan var. Ancak sanırım bu tür laptopların ekran kartları yokmuş (ve ya varmış da farklı mı çalışıyormuş neymiş, galiba RAM'den yiyormuş. Pek anlamam açıkçası). Mesela arkadaş PES14 yüklemiş vaziyette, oyun yüksek özelliklerde açılıyor ancak bir süre sonra anında kapanıyor.

Şu tür laptolarla ilgili bize kısa bir bilgi verir misiniz. Performansı arttırmanın bir yolu var mı?

Nereye soracağımı bilemedim, sanırım burada anlayan birileri vardır.
http://www.gold.com.tr/packard-bell-te69-hw-612tk-notebook_u
Arkadaşımda yukarıda gördüğünüz laptop'tan var. Ancak sanırım bu tür laptopların ekran kartları yokmuş (ve ya varmış da farklı mı çalışıyormuş neymiş, galiba RAM'den yiyormuş. Pek anlamam açıkçası). Mesela arkadaş PES14 yüklemiş vaziyette, oyun yüksek özelliklerde açılıyor ancak bir süre sonra anında kapanıyor.

Şu tür laptolarla ilgili bize kısa bir bilgi verir misiniz. Performansı arttırmanın bir yolu var mı?
Tam detayini bilmiyorum ama bunlar yanlis bilmiyorsam anakartta beraber oluyor ekran kartlari ayrica o fiyata o ozellikteki fiyata gore cok diger tur ayri olan ekran kartlari kendi icerisinde bir bilgisayar gibi olmasi lazim yanlis bilmiyrsam kendi capinda ufak islemcisi bile oldugunu duymustum.

2000'den max 3000'e kadar oyunluk laptop lazım. Ekran kartından vs. pek anladığım söylenemez, sadece uzun ömürlü ve rahat olması yeter benim için. Marka olarak Asus ya da monster var aklımda ama fiyatları konusunda bir fikrim yok. Yardımcı olabilecek var mı?

2000'den max 3000'e kadar oyunluk laptop lazım. Ekran kartından vs. pek anladığım söylenemez, sadece uzun ömürlü ve rahat olması yeter benim için. Marka olarak Asus ya da monster var aklımda ama fiyatları konusunda bir fikrim yok. Yardımcı olabilecek var mı?
2. el, sıfır?

Monster almanı öneririm. Ben Monster kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim. Ve mesela Monster'da alabileceğin bir Laptop'ı diğer markalarda arada 1000TL oynayan farklara anca alabilirsin. Benim de öyle çok anladığım söylenemez. Ama bir arkadaşım vardı ve o baya bu gibi şeylerden anlayan biri. Bana önerdiği bilgisayar markası Monster olmuştur.

Ama tasarımı da önem veriyorsan iş değişir. Tasarım yönünden pek iyi olduğu söylenemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık