Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Önceliğin oyun ise masaüstü al.
bu görüşe katilmiyorum masaüstü pcm var laptop gayet iyi bir sistem alirsa gayet rahat oyun oynayabilir üstelik derslerde autocad mastercam solidworks gibi çizimlerdede taşinabilir bir pc çok işe yariyor ayri bir memlekette okuyorsan veya okuycaksanda dizüstü şart gibi birşey ama i5e okadar para verilmez ben 1 yil önce KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM HP pavilion15 tam adi bumu bilmiyorum pc aldim isinma sikintisi hariç bi problemi yok soğutucuda kullanmak zorundasin 12gb ram i7 ,işlemciyi 2000 e almiştim şimdi bakiyorumda 2700e i5 bence birdaha düşünmeli alicak olan arkadaş konuyu iyice okusun konuda çok güzel dizüstü pc linkleri mevcut dizüstü çok kullanişli kesinlikle şart

Arkadaşlar 3-4 gün icerisinde yeni bilgisayar alacağım limit 2500+200. Oyun bilgisayarı olarak ne önerirsiniz ?

Edit: Düşündüğüm http://www.gold.com.tr/acer-vn7-791g-57bp-notebook_u
Bence i5 alma ilerde daha iyileri gelicek o zaman da sen keşke almasaydım diyeceksin o paraya.Biraz daha beklemelisin çünkü şu koalisyon savaş felan doları etkiliyor ondan da fiyatlar yükselebiliyor.Acelen yoksa 2016'ya doğru al veya okullar açılmadan önce daha ucuz oluyor.Beklemelisin hem daha da para biriktirip şöyle eline monster veya MSI tarzı laptop alabilirsin bu da seni bi 3-4 sene idare eder tabi teknolojinin ilerleyişine bağlı olarak söylüyorum.

Bence i5 alma ilerde daha iyileri gelicek o zaman da sen keşke almasaydım diyeceksin o paraya.Biraz daha beklemelisin çünkü şu koalisyon savaş felan doları etkiliyor ondan da fiyatlar yükselebiliyor.Acelen yoksa 2016'ya doğru al veya okullar açılmadan önce daha ucuz oluyor.Beklemelisin hem daha da para biriktirip şöyle eline monster veya MSI tarzı laptop alabilirsin bu da seni bi 3-4 sene idare eder tabi teknolojinin ilerleyişine bağlı olarak söylüyorum.
mecbur yeni laptop almam lazım biraz acele :/ Ayrıca genel itibari ile i5 ile i7 arasın da pek fark yok. Okuduklarım böyle en azından :/

i5 ' e bu kadar para verilmez denmiş ama i7 işlemcinin sanal çekirdekleri normal bir kullanıcının işine pek yaramaz. Daha iyi gpu su olan bir bilgisayar daha mantıklı olur i7 bilgisayardan oyun oynamak isteyen için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık