Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Bu arada f/p mouse + klavye önerebilecek var mı? Mekanik falan pek anlamıyorum. @Keepr @Daryun
Vaktinde ışıklı mışıklı mekanik klavye furyası başladığında dayanamayıp black switchli bir klavye almıştım, uzun süre kullandım da. Fakat membran klavyelere nazaran hiçbir artısını görmedim. Kablosuna hasar verdiğim için bozuldu, gittim 50 liraya dandik bir Rampage klavye aldım hiçbir eksikliğini hissetmediğim gibi 3 yıl kadar da onu kullandım.
Şu an farklı bir Rampage klavye kullanıyorum, ondan da memnunum. Anti ghosting olduktan sonra membranmış mekanikmiş pek fark etmiyor. Bütçen sınırlıysa klavyede mütevazı olup mouse a abanmanı tavsiye ederim.

Vaktinde ışıklı mışıklı mekanik klavye furyası başladığında dayanamayıp black switchli bir klavye almıştım, uzun süre kullandım da. Fakat membran klavyelere nazaran hiçbir artısını görmedim. Kablosuna hasar verdiğim için bozuldu, gittim 50 liraya dandik bir Rampage klavye aldım hiçbir eksikliğini hissetmediğim gibi 3 yıl kadar da onu kullandım.
Şu an farklı bir Rampage klavye kullanıyorum, ondan da memnunum. Anti ghosting olduktan sonra membranmış mekanikmiş pek fark etmiyor. Bütçen sınırlıysa klavyede mütevazı olup mouse a abanmanı tavsiye ederim.
Hangi modelini önerirsiniz mesela hocam?

Hangi modelini önerirsiniz mesela hocam?

Şu ikisi geçen yıl Technopat vb. forumlarda düşük bütçeli klavye önerisi istenince nokta atışı tavsiye edilirdi, pek çok kişinin kullanıp memnun kaldığını biliyorum. Sen de yorumlara bakabilirsin.
İkisi de 6-7 tuşa kadar çok rahat anti ghosting destekliyor, rekabetçi oyunlar oynuyorsan gönül rahatlığıyla alınabilecek klavyeler.

Tek tek almak tabi ki daha mantıklı ama uzun süreler parçaları bekletip aylar sonra ya da bir sene sonra tamamlayıp ben sistemi öyle kuracağım diye düşünüyorsanız hem parçaların garanti süresinden yemiş olursunuz hem de parçalarda arıza varsa 14 günlük koşulsuz iade hakkınızı boşa harcamış olursunuz. @LaughTale

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık