Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Bu cihazı aldım arkadaşlar windows falan yüklüymüş hiç anlamam iyi oldu bütçemi çok zorladım ama baya götürür bu beni
sanki diğer mesajalrda ddr5 ram ve 4060lısını az çok aynı fiyata paylaşmışlardı.

Bu cihazı aldım arkadaşlar windows falan yüklüymüş hiç anlamam iyi oldu bütçemi çok zorladım ama baya götürür bu beni
Geçmiş olsun aşırı bir pahalı ve önerdiğim laptopun yanından geçmez.

Arkadaşlar benim de bilgisayar alma planım var ama ne alacağım konusunda bi tık kararsız kaldım, gördüğüm yorumlarda herkes şu kötüdür şu şöyledir diyip duruyor. Kendimce birkaç tane bilgisayar listeledim. Acer Nitro 16 alacağım gibi duruyor ama daha iyi alternatifler varsa sizlerin atabileceği onlara da bakabilirim.

1. Acer Nitro 16 fiyatı 41.699 TL
2. MonsterTulpar T7 V20.7.2 fiyatı 40.199 TL
3. Acer Nitro 5 fiyatı 39.740 TL
4. Asus Tuf fiyatı 38.599,90 TL
5. HP Victus fiyatı 37.999 TL
6. Lelovo LOQ fiyatı 36.999 TL

@Woodie
Acer nitro 16 aldım ben de 3 hafta önce.

Acer Nitro 16 için güzel bir indirim geldi ben aldıktan sonra, onu kaçırmasan iyiydi. 512 GB SSDli versiyonu 36.700den satılıyordu. Buna 2 TB SSD ve bir de 16 GB RAM ekleyince (ikisi için de ek slot var, takması da çok kolay, garanti de etkilenmiyor diye biliyorum) elinde nur topu gibi 32 GB 2.5 TBlık bir laptop oluyordu. Ben de kaçırdım gerçi. Ama ben aldığımda 32 GB(servis yükseltmesi)42 bindi onu aldım geçtim.

Victuslar aslında tam fiyat performans canavarı işlemci ve ekran kartı performansı olarak ama ekran konusunda birazcık geriler(fiyatı düşürmek için muhtemelen) Çok takılmam dersen bir bak ama o da iyi olsun dersen HP victusların iyi ekranlı versiyonları da var sanırım onları bir araştır. Veya HP Omenlere bak diyeceğim de onları çok araştırmadım bir şey diyemeyeceğim.

Dell G15 13650hx laptopu da bu listeye ekle ve araştır bence. Aynı fiyat aralığında fiyat performans durumu da iyi olan laptop gibi duruyor.

@Woodie
Acer nitro 16 aldım ben de 3 hafta önce.

Acer Nitro 16 için güzel bir indirim geldi ben aldıktan sonra, onu kaçırmasan iyiydi. 512 GB SSDli versiyonu 36.700den satılıyordu. Buna 2 TB SSD ve bir de 16 GB RAM ekleyince (ikisi için de ek slot var, takması da çok kolay, garanti de etkilenmiyor diye biliyorum) elinde nur topu gibi 32 GB 2.5 TBlık bir laptop oluyordu. Ben de kaçırdım gerçi. Ama ben aldığımda 32 GB(servis yükseltmesi)42 bindi onu aldım geçtim.

Victuslar aslında tam fiyat performans canavarı işlemci ve ekran kartı performansı olarak ama ekran konusunda birazcık geriler(fiyatı düşürmek için muhtemelen) Çok takılmam dersen bir bak ama o da iyi olsun dersen HP victusların iyi ekranlı versiyonları da var sanırım onları bir araştır. Veya HP Omenlere bak diyeceğim de onları çok araştırmadım bir şey diyemeyeceğim.

Dell G15 13650hx laptopu da bu listeye ekle ve araştır bence. Aynı fiyat aralığında fiyat performans durumu da iyi olan laptop gibi duruyor.
Sabah biraz daha bakmaya devam ediyordum Dell, Acer ve Lenovo üçlüsü arasında kaldım. Daha önceden alan kişilerin yaptıkları yorumlara bakıyorum ve hepsi de gayet memnun. Sanırım şu an en iyisi Dell gibi duruyor. Yorumun için ayrıca teşekkür ederim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık