Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Bunun gibi bişey mi?

Bunun gibi bişey almaya karar verdim
Hala daha bakıyorsan birkaç tane öneri sunabilirim, bende bilgisayar bakıyorum şu sıralar. Ekran kartının 3060 veya 4060 olmasına dikkat et bence, 50ler biraz sıkıntı çıkarabiliyor, tabi 60 diye de hemen atlama, işlemci vs. düşükse darboğaz yapabilir. Tüm sistemin birbiriyle uyumlu olmasına dikkat etmekte fayda var. Lenovo'nın soğutma sistemi iyi diyorlar ki oyun oynayacaksan bu önemli bir şey, 30k civarı bütçen varsa bunu gözardı etme. Genelde çoğu kişi HP Victus alıyor, benim aklımı Monster çeliyor nedense.

Hala daha bakıyorsan birkaç tane öneri sunabilirim, bende bilgisayar bakıyorum şu sıralar. Ekran kartının 3060 veya 4060 olmasına dikkat et bence, 50ler biraz sıkıntı çıkarabiliyor, tabi 60 diye de hemen atlama, işlemci vs. düşükse darboğaz yapabilir. Tüm sistemin birbiriyle uyumlu olmasına dikkat etmekte fayda var. Lenovo'nın soğutma sistemi iyi diyorlar ki oyun oynayacaksan bu önemli bir şey, 30k civarı bütçen varsa bunu gözardı etme. Genelde çoğu kişi HP Victus alıyor, benim aklımı Monster çeliyor nedense.
İşlemci olarak iyi + ekran kartı olarak ta 120W gayet güzel

Yakın bir arkadaşım önerdi işte o attığım monster linkini 30k bile fazla aslında bütçeme varsa öneri bir göz atarım tabi ki

Hiç anlamam bilgisayarlardan bu da iyi gözüküyor ama
Uzun süredir pc toplama üzerine detaylı araştırmalarım var. Bu yüzden arada karşıma çıkan laptoplara da bakıyıroum. İşlemci ısınması ve fan sesi sorunu %100 yaşarsın. Bir de oyun oynarken kesinlikle ortamının serin olması lazım, belli zaman sonra oyun laptoplarında ısınmadan dolayı vidalarda gevşeme ve menteşelerde sıkıntı olup kırılmalar oluyor. Bu yüzden pc sıcakken çok fazla hareket ettirmemeye özen göstermen lazım. Eğer bu tip sıkıntılar istemiyorsan ofis pc'si falan kullanmalısın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık