Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy tüm tayfasıyla dalsa Dof Familyi indiremezdi ancak hikaye bu, bütün ada ve hatta denizciler ve devrimciler dahil yardım ettiler ve indirdiler Dofu, o zaman da acaba Luffyler kaçar mı deniyordu ama kaćmadılar. Aynı senaryo sadece mekan Dressrosa değil de kek adası. :)
Big Mom % kaçındadır sence? Red hawk yese Dof gibi % 20'sine düşer mi?

Bege; Pekoms'u öldürürken Big Mom'ı çok hafife alıyorsun diyordu. Muhtemelen Big Mom'ın düşüşü Bege'nin ihanetiyle içerden olacak. Buraya yardım eden de Luffy, Sanji ve Jinbei baş rol oynayacak gibi. Bu da onların affedilip Beyaz Sakal (adam da gram sakal yol, TEM otoyolu kadar uzun bıyık var) daki gibi bir dostluk bağı kurmasına neden olabilir. Big Mom'ın karakterinde bir yumuşama olur mu bilemem.

Kararsızdım bu konuda röportajdan sonra artık inmeyeceği konusunda emin olmaya başladım.:D 20 bölümde bir Yonkou inmemesi lazım.:D

Ama Big Mom ile arasında bir sürtüşme olacak. Big Mom bırakmaz. Luffy onunla boy ölçüşebilecek kadar güçlü olduğuna mı ikna eder artık bilmiyorum. Ama Big Mom'ın da Luffy'nin de orta yolu bulacağı bir şey olacak gibi duruyor.

Son düzenleme:
Kararsızdım bu konuda röportajdan sonra artık inmeyeceği konusunda emin olmaya başladım.:D 20 bölümde bir Yonkou inmemesi lazım.:D

Ama Big Mom ile arasında bir sürtüşme olacak. Big Mom bırakmaz. Luffy onunla boy ölçüşebilecek kadar güçlü olduğuna mı ikna eder artık bilmiyorum. Ama Big Mom'ın da Luffy'nin de orta yolu bulacağı bir şey olacak gibi duruyor.
Yonkou fark etmez diyen adam, hepsini sıraya dizeceğim diyen çocuk, anlaşırsa gözümde değeri Teach'den farklı olmaz.

Yonkou fark etmez diyen adam, hepsini sıraya dizeceğim diyen çocuk, anlaşırsa gözümde değeri Teach'den farklı olmaz.
Amacı Big Mom'ı indirmek değildi ama oraya gelirken. Bunun önceki bölümde bile özellikle söylettirdi Luffy'e. Teach ile kocaman bir farkı var. Tayfasının ağır toplarını yanına almadan adaya gelmesi de amacını ortaya koyuyor. Teach'in böyle bir olayı nerde oldu?

Bege; Pekoms'u öldürürken Big Mom'ı çok hafife alıyorsun diyordu. Muhtemelen Big Mom'ın düşüşü Bege'nin ihanetiyle içerden olacak. Buraya yardım eden de Luffy, Sanji ve Jinbei baş rol oynayacak gibi. Bu da onların affedilip Beyaz Sakal (adam da gram sakal yol, TEM otoyolu kadar uzun bıyık var) daki gibi bir dostluk bağı kurmasına neden olabilir. Big Mom'ın karakterinde bir yumuşama olur mu bilemem.

Shirohige'deki ''hige'' hem bıyık hem de sakal için kullanılan bir kelime. Beyazbıyık kulağa hiç güzel gelmiyor:D

Büyük Kahraman Kurtarıcı Luffynin bir adayı kurtarmadan zalimlere bıraktığı nerde görülmüş yahu :(

Amacı Big Mom'ı indirmek değildi ama oraya gelirken. Bunun önceki bölümde bile özellikle söylettirdi Luffy'e. Teach ile kocaman bir farkı var. Tayfasının ağır toplarını yanına almadan adaya gelmesi de amacını ortaya koyuyor. Teach'in böyle bir olayı nerde oldu?
Dressrosaya gelirken de amacı dofu indirmek deģil sadece Sadi patlatıp devam etmekti. :(

Fark etmez ki, demek ki işine gelmeyince Luffy de sallıyor, kaçıyor. Fuji'ye söylediği sözün altı dolmuyor. Mom'ın tehdit ettiği gerçeğini yemiş olacak. Sanji'nin ustası Zeff ve diğerleri ne olacak? Yonkou ile anlaşmak bu kadar kolay mı, onların ağırlığı mı kalır?

Mom'ın bu tehditlerini yutacaksa gözümde gram değeri kalmaz.

Büyük Kahraman Kurtarıcı Luffynin bir adayı kurtarmadan zalimlere bıraktığı nerde görülmüş yahu :(
İmkanı yok zaten, iş mantığa kalsaydı Alabasta'ya bulaşmazdı.

Yalnız Big Mom inmezse sana da büyük bir darbe olacak.:D

@Daredewill

Yalnız ben kaçacak demedim orada. O işleri halledip gidecek. Onlar halletmeden kaçıp gideceğini düşünmüyorum. Ayrıca zaten Big Mom'da tayfan yanında değil felan gibi bir şey diyor. Luffy'de dövüşmek için gelmemiştim gibi bir şey diyordu herhalde.

Aralarında anlaşma gibi bir şey olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık