Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kitaptan çıkanlar sayesinde ortalık karışacak kaçacaklar. Belki arada kaçarken Luffy şişkoya bi tane vurur.
İşte kaçmakta yok şıklar arasında o büyük boşluk yaratıyor bende.
Sanjiyi alıp kaçamazsın, Sanji kaçmaz kaçarsa baba dediği adamın başına ne gelir biliyor.
Kaçmak yok en azından Sanji ile beraber, yenemezsin de. Öyle arada kaldım.
Tek aklıma gelen şu Bege ve Germa iş birliğinde ve dışardan da bir 3. isim katılacak ama bizimkiler hariç.
Orda Big mom bunları öpecek Sanjide germanın karşısında yer aldığı için onu ödüllendirecek Big mom bendeki senaryo bu.

Düşmesi imkansız yüz üzerinden 0.01 oran veriyorum. Öyle kitabın içinden çıkıp durumu değiştirecek kimse yok seride. Karşılarında ki yonkou ve çok güçlü gözüküyor kendi dışında adamları da.

Kitapta hep hayvanat dolu zaten. T-Rex'i little garden'da da gördük yani özel bir tarafı yok hayvanatların. Kadın hobi olarak hayvanat topluyor belli ki.

arc sonunda belki degil... ama düsecek. cokta uzun sürmeyecek. çünkü luffy her zamanki bitirici cümlesini kurdu. linlinin kaderi luffynin elinde artık ;)

Trao

Ya Luffy gitsin kumda oynasın ne yonko devirmesi o ancak et kamyonunu devirir, hadi zoro deseniz neyse de :) Luffy olmaz yapamaz yani daha doflamingo yu ıkına ıkına son damlada aldı ki yonkodan bahsediyoruz Luffy yonkonun rüzgarında savrulur net yani
Dalga geçiyorsun heralde Zoro neysede derken sanki Luffy den daha güçlüymüş gibi :D :D

Ya klasik arc boss u düşmanı işleniyor şu an. Ama cidden güç olarak hiç hazır değil Luffy.

Crocodile olayı gibi olmasın ya.

Luffy tüm tayfasıyla dalsa Dof Familyi indiremezdi ancak hikaye bu, bütün ada ve hatta denizciler ve devrimciler dahil yardım ettiler ve indirdiler Dofu, o zaman da acaba Luffyler kaçar mı deniyordu ama kaćmadılar. Aynı senaryo sadece mekan Dressrosa değil de kek adası. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık