Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Kafama takılan başka bir durum da yaşlanınca güç kaybetmek bir tek Sengoku ile Garp'ın başına gelmiş. Linlin güce eriştikten sonra her yaşında Yonko seviyesi ama Garp Kk seviyesinden Amiral-Yonko altı seviyeye iniyor.
Yersen.

Kafama takılan başka bir durum da yaşlanınca güç kaybetmek bir tek Sengoku ile Garp'ın başına gelmiş. Linlin güce eriştikten sonra her yaşında Yonko seviyesi ama Garp Kk seviyesinden Amiral-Yonko altı seviyeye iniyor.
Yersen.
Linlin'in ömrü hem dev oluşundan hem de ruh meyvesinden dolayı +200 çıkabilir. Yani yaşlanma gibi handikapları seride hiç yaşamayabilir.

Yersen.
Kaido da ırk ya da başka mevzu yok ise ortada linlin op de ki en ve tek özel insan.Onu ayrı tut.Garp mevzusunun tek nedeni ace fanlığı başka bişi değil.

1000 bölüm şu mangayı okuyup adam savurmayı güç kıstası olarak kullanmaya çalışmak çaresizliğin özeti gibi ama Luffy Kaido'yu, Jinbe Linlin'i savurdu sen unut bunları tabi.

Adam savurmak gibi çocukça argümanları bir kenara koyup aldıkları hasara bakıyorum ben. En çok zarar gören ikinci kişinin ağzı kanamış. Bu çok net açıklıyor bence durumu. Dozerle fare misali.

Son bir ekleme olsun. Marco'nun meyvesi hem zoan hem logia gibi çalıştığı için hakisiz saldırıları çok kolay atlamasını sağlıyor.
Savnunmasız halde olmalarına rağmen birşey yapabildiler mi Jinbeide ,Luffy de?Öte taraftan kizaru savunma yaparken bile savruldu.İyide blokladıktan sonra tekme öyle atılmaz böyle atılır diye vursaydı Kizaru(çaylaklara ışık hızında tekme yedin mi diye yaptığı gibi yapsaydı).Yapamadı çünkü karşısındaki adam kendi kalibresinde biriydi.Mangaka sonra aldı Garpı çıkardı Marconun önüne yonkou sevyesi kalibresini göstertti.

Ciddi ciddi Yonkouların Marco,Queen,King tarzı adamlarla uğraşacağına inanıyormusun.Yoksa Kaido,Bm'nin bunların sevyesindekileri tek hamlede yamultuklarını görmedin mi?

Savnunmasız halde olmalarına rağmen birşey yapabildiler mi Jinbeide ,Luffy de?Öte taraftan kizaru savunma yaparken bile savruldu.İyide blokladıktan sonra tekme öyle atılmaz böyle atılır diye vursaydı Kizaru(çaylaklara ışık hızında tekme yedin mi diye yaptığı gibi yapsaydı).Yapamadı çünkü karşısındaki adam kendi kalibresinde biriydi.Mangaka sonra aldı Garpı çıkardı Marconun önüne yonkou sevyesi kalibresini göstertti.

Ciddi ciddi Yonkouların Marco,Queen,King tarzı adamlarla uğraşacağına inanıyormusun.Yoksa Kaido,Bm'nin bunların sevyesindekileri tek hamlede yamultuklarını görmedin mi?
Kizaru tekmeyi yiyince uuu acıttı diyor Marco da cevap veriyor yalancı diyerek. Bu mu şimdi ciddi ciddi uğraşmak. Amirallerin ağzını kanatabilmişler en fazla, Yonko'ya yapabilecekleri de budur işte.

Yere düştü ağzı kanadı diye amiraller Marco ile aynı kalibre oluyor ama Dünyanın En Güçlü Adamı olan bir Yonko'yu süzgeç gibi pıtır pıtır delen adamlar Yonko kalibresinde olmuyor. :fool:

Savunma dediğini gören de acayip bir teknikle savunuyor sanar. Altı üstü kolunu siper etmiş. Sonuç olarak da ceketi toz olmuş.

Doflamingo'nun Fuji'yi indiririz ama zor olacak lafı var bir tarafta,diğer tarafta ise Kaido lafını duyunca hey şaka yapmayı kes Law diyip tırsan bir Dof var.Amiraller sağ kolların 1,2 tık üstündeki adamlar.Fazla abartmaya gerek yok.Akainu örneği de verilmesin lütfen.Sakazuki tüm amirallerden bariz daha güçlü bir adam.

Kizaru tekmeyi yiyince uuu acıttı diyor Marco da cevap veriyor yalancı diyerek. Bu mu şimdi ciddi ciddi uğraşmak. Amirallerin ağzını kanatabilmişler en fazla, Yonko'ya yapabilecekleri de budur işte.

Yere düştü ağzı kanadı diye amiraller Marco ile aynı kalibre oluyor ama Dünyanın En Güçlü Adamı olan bir Yonko'yu süzgeç gibi pıtır pıtır delen adamlar Yonko kalibresinde olmuyor. :fool:

Savunma dediğini gören de acayip bir teknikle savunuyor sanar. Altı üstü kolunu siper etmiş. Sonuç olarak da ceketi toz olmuş.
atlaya atlaya ilerleyen bir savaşta en fazla ağız kanatabilmişler demekte ne bileyim kimin ne kadar uzun karşılaşmasını gördük ki Mf'de ?? Jozu bir Aokijiye bir Crocoya omuz atıyor Mihawk'ın slashini yukarı yönlendiriyor dikkati dağılınca Aokiji gidip kendisini donduruyor. Koca Savaş boyunca kısa kısa kesitler halinde Jozu hakkında gördüğümüz bu mesela Mf ne kadar duygu yoğunlu içerse de zaman atlamasından sonraki güç dengesine baktığımızda koca bir başarısızlıktır. Mihawk Vista ile iki kılıç tokuşturur. Marco Aokijiye tekme atar. Kizaruya tekeme atar bloklanır. Sakazuki Luffye saldıracakken bloklar vista ile birlikte Sakazukiye saldırırlar. Bu sahnelere ben savaş bile demem

atlaya atlaya ilerleyen bir savaşta en fazla ağız kanatabilmişler demekte ne bileyim kimin ne kadar uzun karşılaşmasını gördük ki Mf'de ?? Jozu bir Aokijiye bir Crocoya omuz atıyor Mihawk'ın slashini yukarı yönlendiriyor dikkati dağılınca Aokiji gidip kendisini donduruyor. Koca Savaş boyunca kısa kısa kesitler halinde Jozu hakkında gördüğümüz bu mesela Mf ne kadar duygu yoğunlu içerse de zaman atlamasından sonraki güç dengesine baktığımızda koca bir başarısızlıktır. Mihawk Vista ile iki kılıç tokuşturur. Marco Aokijiye tekme atar. Kizaruya tekeme atar bloklanır. Sakazuki Luffye saldıracakken bloklar vista ile birlikte Sakazukiye saldırırlar. Bu sahnelere ben savaş bile demem
Sen deme istemiyorsan ama yazarın çizdiği toplu savaş bu. Konuda da gayet toplu bir savaş var. Kriterler birbiri ile uygun.

20 yıl önceki Kaido'yu indiremeyen Oden Yonkou seviyesi ama eski KK rakipleri değil. :good:

Kılıç Piece haberlerini izlediniz. Sıradaki programımızda görüşmek üzere.
20 yıl sonrası Oden'den bahsediyoruz konudan haberin var mı?

Ek olarak ben zaten Garp ve Sengoku'nun yonkou seviyesinde olduklarını varsayarak yorumluyorum konuyu. Sen Garp ve Sengoku'yu amiral falan sayıyorum da Wb tarafına anca öyle mi galibiyet veriyorum sanıyorsun yoksa :fool: Umarım öyle değildir :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık