Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Zor bir konu. Sayı çokluğundan dolayı WB tarafı ağır basıyor ama karşıda da temizinden 5 tane amiral var yani. Wb tarafında sayı üstünlüğü var ama bu isimler amiral karşısında ne yapar orası belirsiz. Ben şu anlık amiral tarafını ağır görmekle beraber kararsızım diyorum.

Edit: Neyse şu an için Denizciler tarafı diyorum.

Son düzenleme:
Ne yapsın her çocuk Lufi gibi bebeyken lastik çocuk olamıyor, g4 , g3, g2 viteslerine sahip olamıyor. En önemlisi lufinin en büyük gücü olan
geri vitese
sahip olamıyor o yüzden 28 yaşında anca yc10 seviyesi oda iyimser olunursa.
Nick'in fitnesiz yaşam ama şu konuya yazdıkların yorumlar'dan fitne fesatlık fışkırıyor.:gamyon:

Farklı bölümleri falan mı okuyoruz anlamadım ki. Korsanlarla uğraşmayı bırak Beyazsakal dışında kimseyi ciddiye almadılar. Çok övülen Marco toplam üç saldırı yapabilmiş ve Kizaru dalga geçiyor adamın saldırısından sonra uu acıttı falan diyor yahu. :hhh:
Wb-Bm-Kaido-Shanks sağlam saldırı atacak ve Marco bunları güle oynaya durduracak üstüne aynı saldırının üstüne doğru uçup tek tekme atacak ve savunmalarına rağmen bunları savurabileceğine inanıyorsan zaten aynı bölümleri okuduğumuzu düşünmüyorum :hhh::hhh::hhh:

Wb-Bm-Kaido-Shanks sağlam saldırı atacak ve Marco bunları güle oynaya durduracak üstüne aynı saldırının üstüne doğru uçup tek tekme atacak ve savunmalarına rağmen bunları savurabileceğine inanıyorsan zaten aynı bölümleri okuduğumuzu düşünmüyorum :hhh::hhh::hhh:
1000 bölüm şu mangayı okuyup adam savurmayı güç kıstası olarak kullanmaya çalışmak çaresizliğin özeti gibi ama Luffy Kaido'yu, Jinbe Linlin'i savurdu sen unut bunları tabi.

Adam savurmak gibi çocukça argümanları bir kenara koyup aldıkları hasara bakıyorum ben. En çok zarar gören ikinci kişinin ağzı kanamış. Bu çok net açıklıyor bence durumu. Dozerle fare misali.

Son bir ekleme olsun. Marco'nun meyvesi hem zoan hem logia gibi çalıştığı için hakisiz saldırıları çok kolay atlamasını sağlıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık