Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Kong'u koltuğundan başka hiçbir yerde görmedik ki. Wano'dan önceki flashbacklerde de yoktu yani, Tsuru bile vardı. Emin ol şimdi Kong'a ihtiyaç duysa bi fb daha çizer Kong ve Garp'ın şekil çıktığı.
Ben sadece imajından bahsettim yoksa belli bir güç portresi çizilmedi yani baktığın zaman adama vay diyorsun tipi Balıkadamlara benziyor ama :D

Üye silindi 1004

Vista, mfde Akainu'ya hasar veren 3 kişiden biri. Hasarı belki yüksek değildi ama Marco ile beraber vurup mf dönemi için hakisi olduğunu göstermişti. Jozu kısmı saçmalığın daniskası, Jozu ile Dof dalga geçer. Jozu, Kuzan'ı sinirlendirecek vuruşlar yapar. Kuzan anca dikkati dağıldığı zaman kol alır. Dof > Kuzan çıkıyor bu tabloda. Bir de tüm eşleşmelerde counter meyve eşleştiriyorsunuz. Ace, Akainu'ya dayanamaz ama Kuzan'ı uzun süre tutar.
Dof daha güçlü olmasa bile güle oynaya saatlerce tutar Jozu'yu. Jozu kadar balonu yok affedersin. Vista'nın yaptığında da pek bi olay yok. Yanımda Marco olsa ve Marco'yla beraber vuracak olsam aynısını ben de yaparım. Akainu orada Vista'yı ciddiye alsa unutamayacağı bir epilasyon yapardı göğüsüne.

Shichibukai'ler kendi başına Yonko oluşumuna denk güçte olduğu için doğru bir hamle.
Wano da kendi başına Yonkou oluşumuna denk çoğu kişiye göre o ne olacak? :hhh:

Teech,Marco ,Vista,Jozu ve bir ihtimal Kyoşhiro dışında yc3 edecek adam yok orada.Ace'e iki atan adam ile 10 gün dövüşmüş adam ile meyve tokuştursa ne olacak.
Mf'de gayet nötrlemişti. Amirallerde dayanıklık, kondüsyon hayvan olmasına rağmen meyve temelli dövüşen tipler. Yani öyle counter meyve veya yami Teach ile denk gelseler güçlerini büyük ölçüde düşer. Alan etkili ataklarının olmaması bile adamları yıkar.

Dof daha güçlü olmasa bile güle oynaya saatlerce tutar Jozu'yu. Jozu kadar balonu yok affedersin. Vista'nın yaptığında da pek bi olay yok. Yanımda Marco olsa ve Marco'yla beraber vuracak olsam aynısını ben de yaparım. Akainu orada Vista'yı ciddiye alsa unutamayacağı bir epilasyon yapardı göğüsüne.
Zaten birebirde Akainu tutsun demiyorum. Ama birine dalacakken yandan hakili bir kılıçla çizilmek savaşta hareketleri kısıtlar. Madara vs çöp ninjalardan bahsetmiyoruz yahu. Op evreni bu herkesin bir canı var.

Akainu Marco dahil diğer tüm WB korsanlarını tek başına tutabilen bir adam. Ki onları uzun bir savaşda yener de. Burada Sengoku'nun savaşa katılması bile çok düşük bir ihtimal. Oturur komutan gibi arkadan izler.

Mf'de gayet nötrlemişti. Amirallerde dayanıklık, kondüsyon hayvan olmasına rağmen meyve temelli dövüşen tipler. Yani öyle counter meyve veya yami Teach ile denk gelseler güçlerini büyük ölçüde düşer. Alan etkili ataklarının olmaması bile adamları yıkar.
Yani Teechin ciddi ciddi Akainuyu falan üzerine çekip saldırı yapabileceğini mi düşünüyorsun ? Teech daha kurozu demeden üzerine magma,ışık ve buz yağar.Amiraller toplu imha silahları gibi adamlar.Karşılarında sayının bir önemi yok.

Şenks öyle oldu diye başkaları da öyle olacak diye bir şey yok.Kaidoyu denizciler bilmem kaç kere yakalamış.Baya baya ağzına ağzına vurmuşlar zamanında.Ha sen kalkıp Kaido kendini yere atıp aha beni tutuklayın dedi diyorsan o ayrı tabi :bilmem:

Teech,Marco ,Vista,Jozu ve bir ihtimal Kyoşhiro dışında yc3 edecek adam yok orada.Ace'e iki atan adam ile 10 gün dövüşmüş adam ile meyve tokuştursa ne olacak.
Yakalanma başka mevzu, zarar vermeyi konuşuyoruz. Benim derdim Kaido, Oden'e tek attı hikayesi. Bu forumda ki tek atma denklemini kafam almıyor. Biri birine bi tane çarpınca azıcık şaftı kaysa tek atmış oluyor. 5 gün yangın yeri olmuş ortalık darma duman, çok vahşi geçmiş savaş. Ama tek atımlık hikayesi vardı diyosunuz.
Ben sadece imajından bahsettim yoksa belli bir güç portresi çizilmedi yani baktığın zaman adama vay diyorsun tipi Balıkadamlara benziyor ama :D
Ben de diyorum ki işte Oda sadece ihtiyaç duyduğu kadarını çiziyor. Flashbacklerde Garp, Sengoku, Tsuru gördük şimdiye kadar. Ne Kong ne Zephyr başka bi amiral çizmedi adam. Gün gelir onlara ihtiyaç olur, onları da bi yonkoyla karşı karşıya çizer. Buna takılmamak lazım. Yani Roger dövdüğü çöp adamın yanına bir daha ki gelişinizde Garp ya da atıyorum Akainu veya Aokiji getirin dese abes mi olacaktı sence? Niye olmasın, görmezden gelinecek adamlar mı? Aynı anda adları söyledi diye aynı seviyeymiş algısı yapmaya gerek yok bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık