Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214

Üye silindi 1004

Shanks'in 5-10 yıl içinde yonko seviyesine çıktığı seride Oden'in yükselmemesi için sebep yok. Big Mom'ın, yonkoların dokunamadığı yerde Sengoku, Kaido'ya bi çizik atsın ondan sonra konuşuruz. Kaido'da da tek yedi ona bakarsan. O savaş tek atımlık değildir emin olabilirsin.
Evet Kaido ve Oden fıs tipler zaten. Kıl payı zafer kazanma ihtimali varmış ikisininde. Kaido riske girmedi sadece. Yoksa sağlamından patlattığı zaman yamulup kaldı Oden. Kaido kadar koyunca oturtsun bi zahmet Sengoku.

Jozu dediğin Dof'un dalga geçip ciddiye bile almadığı bi adam. Ace desen teke gider. Mihawk ciddi olsa Vista'ya çeyrek atar.
Vista, mfde Akainu'ya hasar veren 3 kişiden biri. Hasarı belki yüksek değildi ama Marco ile beraber vurup mf dönemi için hakisi olduğunu göstermişti. Jozu kısmı saçmalığın daniskası, Jozu ile Dof dalga geçer. Jozu, Kuzan'ı sinirlendirecek vuruşlar yapar. Kuzan anca dikkati dağıldığı zaman kol alır. Dof > Kuzan çıkıyor bu tabloda. Bir de tüm eşleşmelerde counter meyve eşleştiriyorsunuz. Ace, Akainu'ya dayanamaz ama Kuzan'ı uzun süre tutar.

Şu yazdıklarında yk3 olabilecek 5 tane adam var.
Olamayacak 8 ismi merak ettim çarmıh reis. En düşüğü Ace diyeceksin ki o da Kuzan ile meyve nötrlüyordu.

Yalnız Sengoku sadece forumda eziliyor. Oda balon olduğu ile ilgili hiçbir şey göstermedi. Aksine efsane isimlerin kendisini övdüğü bir sürü sahne var. Oden Fb'sinde bile Roger'a övdürdü. Adam dövüşmüyor diye forum balon ilan etti.

Balon deme bence o yüzden.
Ben meyvesinden dolayı balon dedim yau, balon gibi şişiyor herif. :p
Efsaneler Ligi bence prime olarak WB,Roger,Garp ve Sengoku bunların bir üstü Xebec olabilir.
Bence Sengoku değil işte. Sengoku o dönemin amiral seviyesiydi. Başka güçlü adam gösterilmediği için parlıyor Sengoku. Garp'la aynı klasman değildi. Güçsüz de değildi tabii ki Akainu ayarıdır işte. O seviyede hiçbir yonkonun boş göremeyeceği seviye.

Shanks'in 5-10 yıl içinde yonko seviyesine çıktığı seride Oden'in yükselmemesi için sebep yok. Big Mom'ın, yonkoların dokunamadığı yerde Sengoku, Kaido'ya bi çizik atsın ondan sonra konuşuruz. Kaido'da da tek yedi ona bakarsan. O savaş tek atımlık değildir emin olabilirsin.
Forum olarak oden tek yedi yazmaya bayılıyorlar. Oda oraya boşuna 5 gün sürdü diye yazdı zaten. Gerçi şimdi de oden 5 gün king le savaştı derler.:artiz:

Ben meyvesinden dolayı balon dedim yau, balon gibi şişiyor herif. :p

Bence Sengoku değil işte. Sengoku o dönemin amiral seviyesiydi. Başka güçlü adam gösterilmediği için parlıyor Sengoku. Garp'la aynı klasman değildi. Güçsüz de değildi tabii ki Akainu ayarıdır işte. O seviyede hiçbir yonkonun boş göremeyeceği seviye.
Ben de tam tersi efsaneler liginde olarak düşünüyorum sadece geri planda tutuyor Sengoku'yu bende senin gibi Garp'ın altında olarak düşünürdüm de Roger Garp veya Sengoku gelsin deyince fikirlerimde bir değişme oldu hem o dönem Kong denilen adam var Zephyr'in olması gerek onlarında ismini anardı en azından güçlü imajı veriyor onlarda.

Denizcilerde Savaş Lordlarının olmayışı kötü olmuş. Crocodile, Moria, Mihoku gibi Yonkolarla denk ya da direk dövüşmüş kişiler yok. Üç büyük güç eksiliyor kafadan. Artı olarak yine bir Yonko ile kapışmış Jinbe Beyazsakal tarafında. Yine Yonko gücünde Mihoku ile dövüşmüş Vista'da aynı tarafta tabii ki.

Üye silindi 1004

Denizcilerde Savaş Lordlarının olmayışı kötü olmuş. Crocodile, Moria, Mihoku gibi Yonkolarla denk ya da direk dövüşmüş kişiler yok. Üç büyük güç eksiliyor kafadan. Artı olarak yine bir Yonko ile kapışmış Jinbe Beyazsakal tarafında. Yine Yonko gücünde Mihoku ile dövüşmüş Vista'da aynı tarafta tabii ki.
Harbi neden Savaş Lord'ları yok şu an fark ettim okuyunca. Öbür türlü olsa kazanma şansları yok diye öyle yaptı herhalde.

Ben de tam tersi efsaneler liginde olarak düşünüyorum sadece geri planda tutuyor Sengoku'yu bende senin gibi Garp'ın altında olarak düşünürdüm de Roger Garp veya Sengoku gelsin deyince fikirlerimde bir değişme oldu hem o dönem Kong denilen adam var Zephyr'in olması gerek onlarında ismini anardı en azından güçlü imajı veriyor onlarda.
Kong'u koltuğundan başka hiçbir yerde görmedik ki. Wano'dan önceki flashbacklerde de yoktu yani, Tsuru bile vardı. Emin ol şimdi Kong'a ihtiyaç duysa bi fb daha çizer Kong ve Garp'ın şekil çıktığı.

Şenks öyle oldu diye başkaları da öyle olacak diye bir şey yok.Kaidoyu denizciler bilmem kaç kere yakalamış.Baya baya ağzına ağzına vurmuşlar zamanında.Ha sen kalkıp Kaido kendini yere atıp aha beni tutuklayın dedi diyorsan o ayrı tabi :bilmem:

Vista, mfde Akainu'ya hasar veren 3 kişiden biri. Hasarı belki yüksek değildi ama Marco ile beraber vurup mf dönemi için hakisi olduğunu göstermişti. Jozu kısmı saçmalığın daniskası, Jozu ile Dof dalga geçer. Jozu, Kuzan'ı sinirlendirecek vuruşlar yapar. Kuzan anca dikkati dağıldığı zaman kol alır. Dof > Kuzan çıkıyor bu tabloda. Bir de tüm eşleşmelerde counter meyve eşleştiriyorsunuz. Ace, Akainu'ya dayanamaz ama Kuzan'ı uzun süre tutar.

Olamayacak 8 ismi merak ettim çarmıh reis. En düşüğü Ace diyeceksin ki o da Kuzan ile meyve nötrlüyordu.
Teech,Marco ,Vista,Jozu ve bir ihtimal Kyoşhiro dışında yc3 edecek adam yok orada.Ace'e iki atan adam ile 10 gün dövüşmüş adam ile meyve tokuştursa ne olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık