Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Nitelik nicelikten üstündür. Çok zorlu geçecek bir savaş sonunda bana göre denizciler amirallerin yarattığı fark yüzünden kazanırlar. Bu savaşta Momo'yu adam yerine koymadım, onu amiral seviyesinde ya da bu seviyeye yakın hayal eden arkadaşlar gibi yorumlayacak olsam bu sefer korsanlar kazanır derdim. O şekilde denizcilere fazla gelirler. Yine de her halükarda rakipleri Garp ve Sengoku olacağı için Wb ve Oden ölür.

Kazanacakları bir hikayeydi doğru ama mangaka bunu öyle bir sundu ki denizciler bildiğin ezip geçtiler. Üstelik Garp ve Sengoku gibi iki hayvanat locadan izlerken yaptılar bunu.
Adamlara temiz bir vuruş bile yaptırmadı la nereyi ezip geçiyorlar ? Kizaru, Aokiji hatta Ace ve Akainu olayında bile temiz vuruş atan yok. He tabi çok çok güçlü de çıkabilirler ama bu adamların da zarları yek gelirken bakmalıyız önce.

wb nin sağlığı sıhhati yerindeyse zaten onu indiremezler anca tutarlar, bu adam nefesiyle magma söndüren, uykusunda eys tekleyen adam öyle hükümetin şişirdiği Kapadokya denizci balonlarına benzemez ölüsünü bile indiremiyor balon denizciler, sonra doğrusu yanlışıyla oden gibi bi adam var, kaydoyu yaran adam hani denizcilerin o kadar yakalayıp da idam etmeyi beceremediği adamı yarıp geçen, kaydonun roger wb ile beraber zikrettiği, kızgın yağda 1 saatten fazla kalabilen adam ve gelişimine devam etmiş o zamanki halinden daha da güçlü olacak, hani kaydoya attığının iki kat güçlüsünü atsa sahada adam bırakmaz tüm balonlar birer birer patlar, akaynuyu dövmek için kılıç bile kullanmaz kafasını duttuğu gibi koparır. vanonun has çocuğu denizcilere fazla gelir.

Garp veya Sengoku tek başına Wb alabiliyorsa neden savaş haline geçildi ya? Biri Wb’yi indirirdi komutanlarıda amiraller aradan çıkarırdı 3-4 kişiyle sonlanırdı durum.
Korsanfan üyeleri yazsa bu koca arclardan kurtuluruz ama işte allahsız Oda hep uzatıyor işi

Sukiyaki'den Oden çıkıyorsa Oden'den Atmos çıkar diyorum. Aksini de ispatlayamazsın zaten ama verdiğin örneğin D. soyu olduğunu hatırlatıp geçeyim.

Senin eşleşmen seni bağlar. Ben de sana bir eşleşme yazayım.

Borsalino vs Newgate-Borsalino isterse 3 gün oyalar. Zaten savaşı kazanmak Denizcilerin Newgate'i ne kadar oyalayacağı ile ilişlkili. O yüzden bu tarafın en güçlü adamı karşısına koyup ikisini de sadeleştirmeye gerek yok. Daha zayıf birisi ile oyalayabiliyorlarken Sengoku talimatı verir Borsalino uygular.

Sengoku vs Oden ve Momo-Buna da 3 gün sonunda Sengoku diyorum ben.

Sakazuki vs Ace, Ashura, Vista-Sakazuki 12 saat dolmadan bitirir bunları 12 saat dinlenip takviye gereken yere gider. Şimdi baktım da Sakazuki 2 saatte bitirir bu üçlüyü. :fool:

Kuzan vs Jinbe, Kawamatsu, Jozu-Kuzan da Sakazuki ile aynı tarifeyi uygular geçer. Hatta bu savaş 6 saat de sürebilir.

Garp vs Marco, Teach, Denijiro-6 ila 12 saat içinde Garp püre eder takviye gereken yere gider.

Çer çöpleri yazmadım onlar sıçrayan magmadan seken ışıktan taşan hakiden mefta zaten.
Law'ın anne-babası güç olarak çöp bile değillerdi. Muhabbet D. ise.. Neyse daha önce de dediğim gibi;
Tek amiral 17 sini tek eliyle alır. Benim anketten anladığım budur :hhh:
:byee:

Çoğu kişinin aksine Sengoku'nun 2 sene önce Kaido kadar güçlü olduğunu hiç sanmıyorum. Hatta bana bu düşünce çok saçma geliyor. Garp'ın da bu yaşlı halinin yonko ettiğini hiç mi hiç düşünmüyorum ki Sengoku etsin. Dahası 2 sene önce Sengoku'nun 3 amiral'den daha güçsüz olduğunu düşünüyorum. Olası bir vs de Aokiji veya Akainu öyle veya böyle Sengoku'yu alır.
Burada da yaşasaydı muhtemelen şuanki Kaido gücünde olacak adamı Sengoku güle oynaya alıyor hey gidiii

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık