Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Beyazbıyık Haklı mıydı?

Haklı mıdır, haksız mı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Niye Beyazsakaldan dünyadaki tüm adaları kurtarılması bekleniyor?
Adam korsan değil de evrenin askeri sanırım.
Benim de Edward'a kırgınlığım var, neden Shabondy'i kutsal ejder zulmüne maruz bırakıyor , Linlin'in himayesindeki adaları Linlin'in zulmünden kurtarmıyor ki?
Alacağın olsun Newgate...
Kalbimizde baba olarak tavırlarıyla Ace için ve tüm tayfası için yaptığı fedakarlıklarla ve adamlığıyla yer ettiği için zorumuza gidiyor bazı şeyler be :(

WB'yi bir korsan, Ace'i de uğruna milyonlar harcanacak özel çocuk diye düşünür isek yaptığı normaldir.

Üye silindi 1004

Yamuksakallı bir korsanın saldırıp ezdiği bir adayı kurtarıyor fakat Kaido'nun saldırdığı bir adayı kurtarmıyor. Keramet Kaido'da galiba.

WB'yi bir korsan, Ace'i de uğruna milyonlar harcanacak özel çocuk diye düşünür isek yaptığı normaldir.
Ace yaşıyordu, kurtulma şansı var. Ayrıca Ace=Yeni çağ. Luffy'i de ne olursa olsun koruyun dememiş miydi Wb? D ve beklenen bir kişi var. Wb de ona göre hareket etmiş diyebiliriz.

Wb bu kadar gömülürken, Oden'e hayran olan Shanks neden Wano'ya hiç gitmedi, onu da merak ediyorum. ;)

İşte demeye çalıştığım tam olarak bu. Ezilen saldırıya uğrayan adaları kurtaran birisi güya. Wano'nun farkı ne? Kurtardığı diğer ezilen ve fakir adalardan farkı nedir? Bunun cevabını veremiyor fanları.
Diğer adalarda kıçı kırık kişiler vardı. Wano'da ise Kaido.

Sakazuki is damn right diyoruz galiba tekrardan :sapkali:

Üye silindi 1004

Ace yaşıyordu, kurtulma şansı var. Ayrıca Ace=Yeni çağ. Luffy'i de ne olursa olsun koruyun dememiş miydi Wb? D ve beklenen bir kişi var. Wb'de ona göre hareket etmiş diyebiliriz.

Wb bu kadar gömülürken, Oden'e hayran olan Shanks neden Wano'ya hiç gitmedi, onu da merak ediyorum. ;)
Level kasıyordu o sırada Yonkou olmak için.

Aslında haklısın ama şöyle bir durum var Kinemonlar hakkında. 20 yıl sonrasında birden beliriyor bu adamlar. Halk bunların öldüğüne kanaat getirmiş hatta hayalet falan demişler. Kinemonların adadan ayrılması ile Oden'in ölmeden önce haber yollaması bir olmamalı.

Ama haber gönderebilir miydi dersen o konuda emin olamadım. Belki başarırdı.
O olay benim için tamamen hikaye uydurmasıdır. Hayatında gemiye binmemiş adamlar Wano'dan yola çıkıyor, Seyir Belirleyici falan kullanmadan ta nerelere gidiyor. Oda isteseydi gayet güzel haber göndertebilirdi. Ancak başka bir mesajda da söylemiştim, Beyazbıyık'ın Wano'ya gitmemesi gerekiyordu. Kazansa da, kaybetse de ana hikayenin gidişatı değişiyor çünkü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık