Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Beş Kadim'in İçindeki Hain

Her şeyi anlarım da nedenini anlayamam. Bu adamların arasında hiyerarşi varmış gibi görünmüyor. Bir karar alacaklarsa oy birliğiyle alırlar ve kararlarını da Im'in beklentileri doğrultusunda alırlar. Kafasına göre yaptığı işler olabilir ama diğer üyeleri ikna meselesi aklıma yatmadı. Sadece Shanks meselesi canımı sıkıyor çünkü normal şartlarda ne o gemide meyvenin olduğunu bilebilirdi ne de hükümet gemisine saldırabilecek bir adamdı. Dolayısıyla bir yerden haber almış olması makul.

Içlerinden hain çıkması zor ya.

Nico Robin'i sağ salim getirin diyen kişinin Im olabilme ihtimali de var. Değişik kararlar alabilecek bir tip gibi duruyor.

Dedeler zaten denge unsurunu korumaya çalışıyorlar. Geçen hafta biri Kaido'nun kızmasından çekiniyordu.

Güzel teori ama 5 kadim in içinde hain olacağını pek zannetmiyorum. İmu denilen karakterin D klanı ile çok yakın bir alakası olduğunu düşünüyorum. Dünya hükümeti niye durduk yere ortaya çıksın ki dimi. Bu olay iktidarı paylaşan insanların içinde bir hainin olması ile gayet tabi mümkün olabilir.Yani hain D klanının içinden bile olabilir.

Dünya Hükümetinden önceki krallık bir soru işareti ...Nasıl Wano nun başına katakulli ile geçen Orochi örneğinde olduğu gibi İktidarı ele geçiremeyince Dünya Hükümeti gibi bir oluşum yaratarak taraftar kazanmış olabilir İmu.Orochi iktidarını Kaido gibi bir canavar üzerinden korumaya aldı.İmu nun yanında kim vardı merak ediyorum.

Ama Dünya Hükümetini oluşturmak için bile paraya ,güce ve çok güçlü adamlara ihtiyaç var. Bu imkanlar nasıl sağlandı derseniz ben Krallığın içindeki seleflerden birinin gücünü kullanarak Krallığı ikiye böldü derim. ,

Tarihte bu tür olaylar çok görülmüştür.Hatta bizde bile . Çin bile zamanında tek bayrak altında birleşmiş ancak hanedan içinde çekişmeler ve iktidar kavgaları ülkelerin bölünmesine yol açmıştır.

Son düzenleme:
Teorinin orjinal hali ekşi sözlükten arkadaşlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık