Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beş İmparator vs. Büyük Denizci Gücü

Kim Üstün Gelir ?

• Kullanılan toplam oy
    225
Sürekli olmadığı için bir şey değişmiyor bence ama :D Jack de zayıf kalır.Jack için yanında ekstradan adama ihtiyaç bile duymayabilir tüm kek başı Luffy bile.

Jack'in tüm marifetlerini gördük demedim.Jack'in minklerle olan kapışması onu Cracker'ın önüne koyan bir olay değil.Demek istediğim bu.
Ben o yazıyı jack için yazmadım Dof için yazdım. G4 sürekli kullansa Cracker'ı Nami olmadan yenerdi.

İlk donanma easy win diyen kişisin ilginç oldu. Sanji reisi düşündüm yoksa kucaktan kucağa taşımak zorunda kalırdı Sanji, Luffy'i
Prime Sengoku, Garp, Kong ne demek insanımız pek şey edemiyor sanırım. Hani Tsuru****** ve Sağ kolları Admirallerin karşısına koyma kısmına girmiyorum bile.
Herkes Prime halinde diyorsun. Luffy'nin Prime hali nece olur sence?

Edward Newgate vs Monkey D. Garp
Kozuki Oden vs Fujitora
Marco vs Kuzan
Jozu vs
Gecko Moriah
Vista vs Trafalgar D. Water Law Arc sonu Law alır ama.
Portgas D. Ace vs Sir Crocodile
Shanks vs Dracule Mihawk
Benn Beckman vs Borsalino
Lucky Roo vs Edward Weevil
Yasopp vs
Tsuru
Kaido vs Sengoku
King vs Momousagi
Queen vs Bartholomew Kuma
Jack vs Jimbei

Charlotte Linlin vs
Kong
Charlotte Katakuri vs Ryokugyuu.Ryokugyu'ya yazık olur.
Charlotte Cracker vs Donquixote Doflamingo

Charlotte Smoothie vs Boa Hancock
Marshall D. Teach vs Sakazuki
Shiryu vs Tokikake
Korsanlar ezer.
İyi güldürdün beni. :D:sapkali:

hic anlamiyorum buradaki karakterlerin onemli bi kısmını cok az gorduk gucunu falan bilmiyoruz neye gore nasıl karsılastırıyorsunuz

İyi güldürdün beni. :D:sapkali:
Çoğu kişi sevdiği karakterlere göre oy veriyor. Buradaki kişilere göre Prime haller pek bir şey ifade etmiyor sanırsam yukarıda da söylendiği gibi :D Aynı zamanda konuda 5 imparator vs Donanma denince hemen imparatorlar alır dedim ama konuya girince öyle değilmiş. :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık