Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beş İmparator vs. Büyük Denizci Gücü

Kim Üstün Gelir ?

• Kullanılan toplam oy
    225
Mf savaşını baz alanlar hakisiz Newgate'i yüceltiyorlar farkında olmadan. Garp haki kullanamasa (kalp teklemeleri, yediği hasarlar falan geçtim) güncel Luffy'e rakip olamaz.
Newgate dünyanın en güçlü insanıdır ve Garp biyolojik olarak buna dahildir.

Denizciler her ne kadar savas lordlari onlarla bir butun olmasa da butun bir grup oldugunu kabul ederiz.
Korsanlar ise birak butunlugu birbirlerini oldururler, kesinlikle bir butunluk yok ki olmamasi da gerekir korsanlik geregi.
Eger mangayi ustten bir bakis acisiyla ele alirsak yillardir ayri ayri takilan imparatorlardan birini bile indirmemis/indirememis denizcilerin birlesik imparatorlara karsi dusuk olacaktir.

Sizin için tüm savaşları kafamda canlandırdım ve yazıya döktüm.

Beyazsakal, Garp;
Garp ve Beyazsakal karşı karşıya gelmiş. Garp'ın yumruğundan duman çıkıyormuş.
Newgate: o da ne Garp, benimle denk savaşbilmek için kaç dağ yok ettin, Gurara
Garp: Dövüşmeyeli uzun zaman oldu Ellerim soğumuştu, yanardağdaki magmada yıkadım. Wahahaha
Newgate'in Deprem yumrukları ve Garp'ın kral hakisi taşan yumruklarıyla etraftaki adalar yok oluyormuş. Savaşın şiddeti o kadar yüksekmiş ki.. Etraftaki adaların hiçbirinde yaşam belirtisi kalmamış. Newgate çıkarmış Murakugomiri'sini.
Garp: Silah yok. Silah yok.
Newgate: Ben buna kaç belly saydım haberin var mı ?
Garp, Islık çalmış.

Savaştıkları alanda birisi belirmiş o da kim ? - Devam Edecek -

Oden - Fujitora;
Oden, Fujitora savaşından önce Fujitora'nın gözü görüyormuş, yaşadığı ülkenin Şogun'unu çıplak dans ederken görünce gözünü kör etmiş. Liderin halkla alay ettiğini düşünmüş ayrılmış adadan tutmuş donanmanın yolunu.. Sonra intikam için gök taşını altına alıp Wanoya gösterişli bir giriş yapmış. O da ne ? Issho, O kadar yılın ardından Oden'in hala dans ettiğini fark etmiş. Kör gözlerinden yaşlar gelmeye başlamış. Halkıyla dalga geçmediğini acınacak halde olduğunu anlamış. Donanma memurluğundan kazandığı parayı. Sadaka olarak Oden'in yakınlarına vermiş ve adadan ayrılmış.
(Savaş bazı nedenlerden ötürü iptal oldu.)

Marco - Kuzan;
Kuzan, Sakazukiyle, 10 gün sürdüyse bu ölümsüz maymunla temizinden 20 günümüz var demiş başlamış savaşmaya.. magma tanklayan Marcoya Buzla hasar atayım derken, yorulmuş. Marcoda buna tekme sallıyormuş sürekli. İkisinde de hasar yok. Bu seyir zevki inanılmaz düşük dövüşü kan ter içinde kalsa da Kuzan almış. (Kan revan içinde ama hala dövüşür.)

Jozu - Gecko Moriah;
Jozu, Moriah savaşında Moriah prime döneminde olduğu için çökmüş döneminden daha cesaretliymiş. 1000 gölgeyi alamayan adam 2000'e bana mısın dememiş. Jozu'nun vücüdunun her yerinde çatlamalar meydana gelmiş. Yonko mekanı basmayı seven bu manyak. Jozuyu eline ne geliyorsa geçiriyormuş. Jozu bu kadar saldırıyı kritik duruma gelip tanklasa da.. Elmas Koluyla, Karnına bir koymuş. Gecko Moriah başlamış 2000 gölgeyi kusmaya. Bu daha içindekileri çıkarmadan Jozu yardım etmek için çalmaya devam etmiş. Moriah'ın ağzı burnu dağılmış. (Jozu, çatlak yine de Dünyanın en güçlü slash'ini tanklayanilecek durumda.)

Vista - Trafalgar Law;
Law, Vista kılıç tokuşturarak başlatmış savaşı. Vista, Law'ın kılıç ustalığını görünce En Kötü nesil'in en kötü kılıç kullancısı sensin heralde diye kahkaha (oldukça erkeksi bir şekilde) atmış. Law, maharetinin kılıçta olmadığını göstermek için Room diye başlamış atmış klasik saldırılarında bir tane ortalığı toz toprak götürmüş. Law, Vergo, gibi Silahlanma hakisinde ustalaşmış birinin bile karşımda şansı yok diye mırıldanmış. Oda ne ? Vista elini bağdaştırmış, göğsü büyük bir grurla dim dik havada. Göğsüne haki basmış ufak bir çizik bile yok İnanılmaz!!. Vista, Bu kadarı için kılıcıma bile ihtiyacım yok demiş.. Law büyük bir şaşkınlıkla Vistaya bakıyormuş. Durumun şokunu atlatınca.. Kılıcı kınına koymuş ve Luffy-San taskettteeee diye ağlayarak bağırmaya başlamış. (Galip, Vista savaş sıkıntısını bile gidermediği için eve gidiyor.)

Portgas D. Ace - Sir Crocodile;
Ace havalı ateş saldırılarıyla kum adama saldırmaya başlamış. Crocodile'da sables spamlıyormuş.
Ace -sen de mi Logiasın ? Allah kahretmesin.
Crocodile - ee ne yapıyoruz devam mı ? Ace: yok bu iş böyle gitmez.
Crocodile: Meyve yeteneği açan şerefsiz.
Ace: Tamam.
(Ace delindi ama alışık bu tür durumlara. İki tarafta sanırım iyi.)

Shanks - Dracule Mihawk;

Mihawk: tek kollu bir adamla savaşmak ilgimi çekmiyor.
Shanks: bırak bu şekilleri, haki bilmeyen adamlar baya ilgini çekiyor ama..
Mihawk: ...
Kılıççıları zevkten dört köşe eden, Sanjicilerin bile ağzının suyunu akıtan dövüş sona erdi.
Mihawk: o adamla aramdaki farkı görmüş oldum..
Shanks: Tch, Tek kollu kalınca sana karşı %100'ümü kullanmam gerekti. sinir bozucu..

Kizaru - Ben Beckmann;

Kizaru: Ooo Ben Bekmenn
Benn: Tch.
Kizaru: kasıntı pozları bırakta sıksana hadi

//Onlarca ateş sesi.//

Benn Beckman her yeri lazerle delinmiş şekilde yerde kıvranıyor.

(Kizaru, Benn Beckmani takmayıp savaşmaya devam ettiğindeki kadar sağlıklı durumda.)

+Diğer eşleşmeler de gelecek...

Sizin için tüm savaşları kafamda canlandırdım ve yazıya döktüm.

Beyazsakal, Garp;
Garp ve Beyazsakal karşı karşıya gelmiş. Garp'ın yumruğundan duman çıkıyormuş.
Newgate: o da ne Garp, benimle denk savaşbilmek için kaç dağ yok ettin, Gurara
Garp: Dövüşmeyeli uzun zaman oldu Ellerim soğumuştu, yanardağdaki magmada yıkadım. Wahahaha
Newgate'in Deprem yumrukları ve Garp'ın kral hakisi taşan yumruklarıyla etraftaki adalar yok oluyormuş. Savaşın şiddeti o kadar yüksekmiş ki.. Etraftaki adaların hiçbirinde yaşam belirtisi kalmamış. Newgate çıkarmış Murakugomiri'sini.
Garp: Silah yok. Silah yok.
Newgate: Ben buna kaç belly saydım haberin var mı ?
Garp, Islık çalmış.

Savaştıkları alanda birisi belirmiş o da kim ? - Devam Edecek -

Oden - Fujitora;
Oden, Fujitora savaşından önce Fujitora'nın gözü görüyormuş, yaşadığı ülkenin Şogun'unu çıplak dans ederken görünce gözünü kör etmiş. Liderin halkla alay ettiğini düşünmüş ayrılmış adadan tutmuş donanmanın yolunu.. Sonra intikam için gök taşını altına alıp Wanoya gösterişli bir giriş yapmış. O da ne ? Issho, O kadar yılın ardından Oden'in hala dans ettiğini fark etmiş. Kör gözlerinden yaşlar gelmeye başlamış. Halkıyla dalga geçmediğini acınacak halde olduğunu anlamış. Donanma memurluğundan kazandığı parayı. Sadaka olarak Oden'in yakınlarına vermiş ve adadan ayrılmış.
(Savaş bazı nedenlerden ötürü iptal oldu.)

Marco - Kuzan;
Kuzan, Sakazukiyle, 10 gün sürdüyse bu ölümsüz maymunla temizinden 20 günümüz var demiş başlamış savaşmaya.. magma tanklayan Marcoya Buzla hasar atayım derken, yorulmuş. Marcoda buna tekme sallıyormuş sürekli. İkisinde de hasar yok. Bu seyir zevki inanılmaz düşük dövüşü kan ter içinde kalsa da Kuzan almış. (Kan revan içinde ama hala dövüşür.)

Jozu - Gecko Moriah;
Jozu, Moriah savaşında Moriah prime döneminde olduğu için çökmüş döneminden daha cesaretliymiş. 1000 gölgeyi alamayan adam 2000'e bana mısın dememiş. Jozu'nun vücüdunun her yerinde çatlamalar meydana gelmiş. Yonko mekanı basmayı seven bu manyak. Jozuyu eline ne geliyorsa geçiriyormuş. Jozu bu kadar saldırıyı kritik duruma gelip tanklasa da.. Elmas Koluyla, Karnına bir koymuş. Gecko Moriah başlamış 2000 gölgeyi kusmaya. Bu daha içindekileri çıkarmadan Jozu yardım etmek için çalmaya devam etmiş. Moriah'ın ağzı burnu dağılmış. (Jozu, çatlak yine de Dünyanın en güçlü slash'ini tanklayanilecek durumda.)

Vista - Trafalgar Law;
Law, Vista kılıç tokuşturarak başlatmış savaşı. Vista, Law'ın kılıç ustalığını görünce En Kötü nesil'in en kötü kılıç kullancısı sensin heralde diye kahkaha (oldukça erkeksi bir şekilde) atmış. Law, maharetinin kılıçta olmadığını göstermek için Room diye başlamış atmış klasik saldırılarında bir tane ortalığı toz toprak götürmüş. Law, Vergo, gibi Silahlanma hakisinde ustalaşmış birinin bile karşımda şansı yok diye mırıldanmış. Oda ne ? Vista elini bağdaştırmış, göğsü büyük bir grurla dim dik havada. Göğsüne haki basmış ufak bir çizik bile yok İnanılmaz!!. Vista, Bu kadarı için kılıcıma bile ihtiyacım yok demiş.. Law büyük bir şaşkınlıkla Vistaya bakıyormuş. Durumun şokunu atlatınca.. Kılıcı kınına koymuş ve Luffy-San taskettteeee diye ağlayarak bağırmaya başlamış. (Galip, Vista savaş sıkıntısını bile gidermediği için eve gidiyor.)

Ace havalı ateş saldırılarıyla kum adama saldırmaya başlamış. Crocodile'da sables spamlıyormuş.

Shanks - Dracule Mihawk;

Mihawk: tek kollu bir adamla savaşmak ilgimi çekmiyor.
Shanks: bırak bu şekilleri, haki bilmeyen adamlar baya ilgini çekiyor ama..
Mihawk: ...
Kılıççıları zevkten dört köşe eden, Sanjicilerin bile ağzının suyunu akıtan dövüş sona erdi.
Mihawk: o adamla aramdaki farkı görmüş oldum..
Shanks: Tch, Tek kollu kalınca sana karşı %100'ümü kullanmam gerekti. sinir bozucu..

Kizaru - Ben Beckmann;

Kizaru: Ooo Ben Bekmenn
Benn: Tch.
Kizaru: kasıntı pozları bırakta sıksana hadi

//Onlarca ateş sesi.//

Benn Beckman her yeri lazerle delinmiş şekilde yerde kıvranıyor.

(Kizaru, Benn Beckmani takmayıp savaşmaya devam ettiğindeki kadar sağlıklı durumda.)

+Diğer eşleşmeler de gelecek...
Yazıya dökmesen de olurmuş...

Şu kısım efsane.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık