Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beş İmparator vs. Büyük Denizci Gücü

Kim Üstün Gelir ?

• Kullanılan toplam oy
    225
Şu amiralciler banlansın da bi rahatlayalım. Yonkou ile amiral kıyası kadar saçma bir kıyas yok bence. Bir vs birde yonkou rahat alır bariz bir şey bu.
Bariz olan şeyi Marineford'da gördük. Dünyanın en güçlü adamı bir amirali devirene kadar kafasının yarısını verdi delik deşik oldu.

Üstüne o amiralin düştüğü delikten çıkıp yaralı halde Luffy'in peşine düşmesinin üstüne Marco ve Vistanın liderlik ettiği Beyazsakal komutanlarınca durdurulamamış olduğu gerçeği var. Ivankov ve Crocodile'nin desteği de fayda etmedi. Buggy bile işe karışıp Jinbei ile Luffy'i Akainu'nun fırlattığı lavın önünden çekmek zorunda kaldı.

Son düzenleme:
Bariz olan şeyi Marineford'da gördük. Dünyanın en güçlü adamı bir amirali devirene kadar kafasının yarısını verdi delik deşik oldu.

Üstüne o amiralin düştüğü delikten çıkıp yaralı halde Luffy'in peşine düşmesi ve Marco ve Vistanın liderlik ettiği Beyazsakal komutanlarına rağmen durdurulamamış olması gibi bir gerçek var. Ivankov ve Crocodile'nin desteği de fayda etmedi. Buggy bile işe karışıp Jinbei ile Luffy'i Akainu'nun fırlattığı lavın önünden çekmek zorunda kaldı.
Yonkou amiral karşlaştırmasında bunlar hep konuşulan şeyler zaten. Benim söyleyeceklerimi de büyük ihtimal önceden elli kez okumuşsundur. WB o savaşta en güçsüz halindeydi ki yine de iki vuruşta yatırdı Akainu'yu. En güçsüz haline ekstra olarak yaralanmıştı da. Bu Marco ve Vista olayı da tamamen hakinin seride tam oturmaması ile alakalı. Odanın işine gelen sahneden birbirlerine vurdurdu işine gelmeyen sahnede vurdurmadı. Diğer saydıkların zaten amiral karşısında varlık göstermemesi değil varlık göstermesi şaşkınlıkla karşılanacak şeyler. Akainunun onları geçmesine bir şey diyemem yapması gereken bir şeydi zaten.

Ne sivili? Kayıp veririz diye çekindik diyor Marco işte. Kid bile Killer'i ne hale sokmuşlar diye bilendi adam Kaido'ya karşı savaşa gidiyor. Koskaca WB bir Kid ya da Luffy kadar olamamış mı?
Ulan o kadar kendinizden emin konuşuyorsunuz ki beni doğru bildiğimden şüphe ettiriyonuz Gittim bakyım o yüzden. Adam orada kayıp veririz demiyor, yaşanacak kayıplardan çekindik diyor. 2 yonkou tayfasının ölümüne kapıştığı adada tek kayıp tayfa üyelerinden mi olur sanıyonuz siz?

Kalbi tekleyen, haki bile kullanamayan adama karşı o kadar varlık da göstersin koca 2 sene sonrasının filo amirali. Ben onun olsam bundan utanırdım be bütün kalibrem bu mu diye.

Ulan o kadar kendinizden emin konuşuyorsunuz ki beni doğru bildiğimden şüphe ettiriyonuz Gittim bakyım o yüzden. Adam orada kayıp veririz demiyor, yaşanacak kayıplardan çekindik diyor. 2 yonkou tayfasının ölümüne kapıştığı adada tek kayıp tayfa üyelerinden mi olur sanıyonuz siz?
Sivil lafı geçiyor mu? Ben Türkçe çevirisini okudum tortugada öyle. Sakin ol yani, bu çeviriler her yerde farklı oluyor. Gerilmene gerek yok. Ama sivil lafı direkt olarak geçmiyorsa yine haksızsın. Bunlar hep işin bahanesi işte adam düşündük kaç kere savaşmayı sonra vazgeçtik diyor. Ben de diyorum ki bir Kid bir Luffy kadar olamamışlar. Bunu dememden doğal ne olabilir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık