Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beş İmparator vs. Büyük Denizci Gücü

Kim Üstün Gelir ?

• Kullanılan toplam oy
    225
Korsanlar tarafı çok fena, prime Oyaji, prime Oden, Kaido, Bm, Teach ve Shanks. Diğer yandan Kong, Sengoku, Akainu ve 4 amiral var. Cidden savaş lordları olmasa korsanlar kazanabilirdi. İki tarafta ağır kayıplar verirdi. Hangi tarafın kazanacağını belirlemek zor, berabere diyorum.

Bizzat kendim itiraf ediyorum Marineforddaki üç amirali de alamam yalan yok şimdi. Vista ile beraber daldık adama hiçbir şey olmadı. Ne ben 3 Amiral alıyorum ama en güçsüz amiral beni mi alıyor whaaattt ???
Sen daha kendinin, potansiyelinin farkında değilsin kardeşim. Kendine biraz güven yav. Ankasın sen, ölümsüz kuşsun, yaratıksın, evrendeki en ender varlıksın *******!

Adamın meyvesinin sınırı var sınıra getiremeden yenemezsin zaten.Ki amiraller ileri silahlanma sahibi kişiler en azından orijinal gördüğümüz üçlü.Kuzan ve Saka'nın meyveleri+ileri silahlanmaları zor da Marco'yu yenmelerine yeter.G3 deyip küçümsediğin şey ise Kaido tayfasının güçlü veteranlarından birisine tek atıyordu ileri seviye haki falan kullanılmayan haliyle.Ki Cracker denen adamın bisküvi askerleri 2 KGye anca kırılıyor.Marco-Jozu hariç bu heriften iyi savunmaya sahip yonko komutanı yoksa şaşırmam bile.Mihawk'ın en büyük olayı saldırı gücüyse Cracker'ın savunma gücü en iyi tarafı.Herifin elinin kaymasıyla attığını söylediğin slashten çok daha iyi bir göstergeden bahsediyorum ben.Dandik bir buzdağını kesmektense Boundman'i oyalayacak askerleri alkış tutarak yapmayı tercih ederim.
Kim o veteran Ulti mi :( Allahım :(

Konsept gereği Marco savunma yönüyle ortaya çıkmıştı. Bu adamın saldırı gücü de amirallerle kapışabilecek düzeydedir. Bu herif Beyazsakal'ın sağ kolu yav Beyazsakal! Bugün 1 milyarlık Kata bile amirale karşı sağlam bir performans sergiler diyorsak Marco dövüşmenin ötesinde yenebilir de.

Önemli olan slash değil o elin kaymasıyla ortaya çıkan slashın arkasındaki fiziksel gücü, hayvanlığı sezmek. O kadar rahat, o kadar büyük, o kadar uzun mesafedeki bir şeyi elinin kaymasıyla kesmeyi hiçbir yk3'ü bırak hiçbir yk21 de çıkaramaz muhtemelen.

Sen daha kendinin, potansiyelinin farkında değilsin kardeşim. Kendine biraz güven yav. Ankasın sen, ölümsüz kuşsun, yaratıksın, evrendeki en ender varlıksın *******!

Kim o veteran Ulti mi :( Allahım :(

Konsept gereği Marco savunma yönüyle ortaya çıkmıştı. Bu adamın saldırı gücü de amirallerle kapışabilecek düzeydedir. Bu herif Beyazsakal'ın sağ kolu yav Beyazsakal! Bugün 1 milyarlık Kata bile amirale karşı sağlam bir performans sergiler diyorsak Marco dövüşmenin ötesinde yenebilir de.

Önemli olan slash değil o elin kaymasıyla ortaya çıkan slashın arkasındaki fiziksel gücü, hayvanlığı sezmek. O kadar rahat, o kadar büyük, o kadar uzun mesafedeki bir şeyi elinin kaymasıyla kesmeyi hiçbir yk3'ü bırak hiçbir yk21 de çıkaramaz muhtemelen.
Page One veteran değil mi reis xd Yahu Mihawk'tan o slashin çıkmasından gayet tabii ne var :D Adamın olayı kılıç ustalığı+haki+fiziksel gücü zaten.Meyvesiz komutanlar bile sınırlı sayıda iken hele.Komutanların kendilerini geliştirdiği konular daha fazla Mihawk'tan çünkü adamların meyvesi var.Mihawk'ın iyi olduğu konularda üst düzey olmasında ne gariplik var :D Katakuri Marco'dan eksik bir adam değil.İkisi de yetenek bazında denk nerdeyse.Ne Marco ona vurabilir ne de Kata Marco'ya hasar verebilir.İki tarafın da yc1 olmasını sağlayan yeteneği sınırlı.Kim kazanırsa kazansın extreme zorluğa gider.Ödül muhabbeti de iyiymiş :D King ve Shiryu'nn hatta Ben'in bana Ray tarafından övüldüğünü gösterirsen sevinirim.Gösteremezsin ama.Magellan tarafından köteği yiyip mapusa haspedilen,2 yıl zaman faktörü ve meyveyle anca geçmiş bir adamın en güçlü olacağını bile düşünüp, en sağlam featlere sahip yc1lerden olan adamı böyle yermen çok çelişkili değil mi :ehe:

Son düzenleme:
Page One veteran değil mi reis xd Yahu Mihawk'tan o slashin çıkmasından gayet tabii ne var :D Adamın olayı kılıç ustalığı+haki+fiziksel gücü zaten.Meyvesiz komutanlar bile sınırlı birisinin gelişimi daha çok yönlüyken Mihawk'ın iyi olduğu konularda üst düzey olmasında ne gariplik var :D Katakuri Marco'dan eksik bir adam değil.İkisi de yetenek bazında denk nerdeyse.Ne Marco ona vurabilir ne de Kata Marco'ya hasar verebilir.İki tarafın da yc1 olmasını sağlayan yeteneği sınırlı.Kim kazanırsa kazansın extreme zorluğa gider.Ödül muhabbeti de iyiymiş :D
Mihawk anlatılmaz yaşanır diyim ne diyim. Marco ve Katakuri asla ve kat'a denk olamaz. Ödüllerin açıklanmasını 4 gözle bekliyorum ?

Mihawk anlatılmaz yaşanır diyim ne diyim. Marco ve Katakuri asla ve kat'a denk olamaz. Ödüllerin açıklanmasını 4 gözle bekliyorum ?
Denk olmazlar zaten.Kata önde bile olabilir.Marco'nun saldırı gücü bırak amirali,King etmez.Adamın ana olayı savunması.Kaido'dan Akainu ölümcüllüğü beklemek seninkisi.Uğruna ölüp bittiğin Rayleigh herifi övüyor en güçlüler arasında bile geleceği görenler var diyerek.Hem tescilli en güçlüler arasında hem de bu yeteneğiyle kendini ayırmış adam.Çakma Marco falan sanmamanı öneririm.

Denk olmazlar zaten.Kata önde bile olabilir.Marco'nun saldırı gücü bırak amirali,King etmez.Adamın ana olayı savunması.Kaido'dan Akainu ölümcüllüğü beklemek seninkisi.Uğruna ölüp bittiğin Rayleigh herifi övüyor en güçlüler arasında bile geleceği görenler var diyerek.Hem tescilli en güçlüler arasında hem de bu yeteneğiyle kendini ayırmış adam.Çakma Marco falan sanmamanı öneririm.
Şimdi sen burada bazı şeyleri yanlış anlamışsın bence.. Rayleigh'in övdüğü geleceği görme yeteneği gerçekten de kallavi bir güç. Fakat burada karakterlerin güçlerine bütünsel açıdan bakmak gerek. Katakuri'nin gözlem hakisinin parmakla gösterilecek seviyede olması onu kendisi kadar geleceği göremeyenlerden güçlü yapmaz. Marco'nun saldırı gücüne gelince. Ben şahsen Katakuri'nin X amiri tek tekmeyle uçuracağını düşünmüyorum seni bilemem. Sonuç olarak Dünyanın en güçlü adamının sağ kolunu yonkouların yüz karasının sağ koluyla denk görmek başlı başına bir hatadır ama yine de sen bilirsin :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık