Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Casca griffith'i,griffith guts'u,guts casca yı seviyordu :D Griffith'in haberi vardı guts un casca ya yanık olmasından.Ama dediğim gibi o şekil bir yanaşmada kan dökülürdü bu yüzden gözünün önünde durmasını istedi hep.Guts da gidince lanet olsun böyle aşk diyerek prensese zamansız saldırdı.Az beklese zaten istediği her şeyi elde edecekti.Ama amacına ulaştıran adamından fazlası gitti ondan.
Adam tanrı olarak geri geldi.HEr türlü kazançlı Grifith :D Ama hala Grifith Gutsu bekliyo bence rakibi olarak.Bakalım Guts heyvanı nasıl dahada artircak gücünü.Daha yığınla şeyta var yenmesi gereken Grifithden önce.

Casca griffith'i,griffith guts'u,guts casca yı seviyordu :D Griffith'in haberi vardı guts un casca ya yanık olmasından.Ama dediğim gibi o şekil bir yanaşmada kan dökülürdü bu yüzden gözünün önünde durmasını istedi hep.Guts da gidince lanet olsun böyle aşk diyerek prensese zamansız saldırdı.Az beklese zaten istediği her şeyi elde edecekti.Ama amacına ulaştıran adamından fazlası gitti ondan.
O kral o prensesi vermezdi Griffithe. Ölene kadar da vermedi zaten. İşte o yüzden Guts ile engelleri temizliyordu Griffith, lakin ihaneti tahmin edemedi garibim neylesin. :(

O değilde asıl prenses KAsca olucak bence.Kaskanın zihni yerine gelince Grifithin yanına koşucak bence.Guts iyice delirir o zmn.Birde az daha Pucku elf kralı sandım :D :D

O kral o prensesi vermezdi Griffithe. Ölene kadar da vermedi zaten. İşte o yüzden Guts ile engelleri temizliyordu Griffith, lakin ihaneti tahmin edemedi garibim neylesin. :(
Engel kalmamıştı ki.Balo zamanı kesen,doğrayan yakan guts du.Griffith şarabını yudumladı.Bir ayağı çukurda kral,etrafında ki sinsi yılanlar temizlenmiş.Daha ne.Baya iç güveysi olarak alıp kral yapacaktı işte.Ama griffith ''gidiyor gözümün nuru'' diyerek isyan etti :D

Griffith reyiz pis gömülmüş burada. Ezdirtmem. Guts çekti gitti yarı yolda bıraktı adamı. Guts'ı suçlamadığım gibi Griffith'in de Guts'a olan güveninin sorgulanmaması gerek. Adam kral olmak istiyor, yanında güçlü ve güvenilir bulduğu birini istemesinden daha doğal bir şey yok. Guts gidince beklemediği bu ihanetle dengesi bozuluyor olaylar gelişiyor. Madem çektim gittin, niye dönüyorsun be adam? İyice dellendirdin Griffith reyizi.

Griffith reyiz pis gömülmüş burada. Ezdirtmem. Guts çekti gitti yarı yolda bıraktı adamı. Guts'ı suçlamadığım gibi Griffith'in de Guts'a olan güveninin sorgulanmaması gerek. Adam kral olmak istiyor, yanında güçlü ve güvenilir bulduğu birini istemesinden daha doğal bir şey yok. Guts gidince beklemediği bu ihanetle dengesi bozuluyor olaylar gelişiyor. Madem çektim gittin, niye dönüyorsun be adam? İyice dellendirdin Griffith reyizi.

Arkadaşım napsak yaranamıyoruz

La ben Grifith'e hizmet etmek için mi doğdum? Ben de insan değil miyim? Bak sen dengesi bozulmuş. Lan benim annem bir fahişeydi. Babam denen adam 3 kuruşa sattı beni. Ben de bilmez miyim dengem bozuldu diyip haydutluk yapıp karı kıza tecavüz etmeyi? Grifitth denen şerefsiz doğumdan bozuktu. Kendini tanrı gibi görüyotdu. İnsan olarak değil. Her şey bu yüzden oldu. Adama yardım etmek için yanına gittik. Hadi bizi kurban ettin tamam ama neden kıza gözler önünde tecavüz ediyorsun?

Reversi

Guts,grifith için günahsız bir sabiye kıydı.Grifith'te bi' zahmet krala orospuluk yapsın.Zaten seride herkes en iyi bildiği işi yapıyor :D

Guts,grifith için günahsız bir sabiye kıydı.Grifith'te bi' zahmet krala orospuluk yapsın.Zaten seride herkes en iyi bildiği işi yapıyor :D
Griffithin Lordla birlikte olması ulvi bir nedene dayanıyor. Adam daha fazla askeri ölmesin diye kendi onurunu ayaklar altına alıyor. Griffith bu kadar yüce bir şahsiyetken Guts bir o kadar aşağılık bir karakterdir. Gutsun Adonisi öldürmesi tamamen onun ahmaklığının ve beceriksizliğinin ürünüdür. :)

Reversi

Griffithin Lordla birlikte olması ulvi bir nedene dayanıyor. Adam daha fazla askeri ölmesin diye kendi onurunu ayaklar altına alıyor. Griffith bu kadar yüce bir şahsiyetken Guts bir o kadar aşağılık bir karakterdir. Gutsun Adonisi öldürmesi tamamen onun ahmaklığının ve beceriksizliğinin ürünüdür. :)
Ya kardeşim,normalde dağ haydutları dediğimiz insanlar çalar çırpar,zorbalık yapıp yol keserek karınlarını doyurur.Ben ilk defa oğlanlık yaparak karın doyuran dağ haydutu görüyorum.Birisinin koynuna girerek yükselecek birisi olsa Griffith önce casca tanrı olurdu.Guts çocuğu öldürmeyip ne yapacaktı.Çocuk, şahinlerin ikinci adamın babasını öldürdüğünü gördü.Guts çocuğu öldürmese çocuk gider krala öter.Tüm şahinler açlıktan öleceğine asılarak ölürdü.Guts orada bile Griffith'in hayalini için çabalıyor.Asıl Griffith guts için ne yaptı onu söyle.

Ya kardeşim,normalde dağ haydutları dediğimiz insanlar çalar çırpar,zorbalık yapıp yol keserek karınlarını doyurur.Ben ilk defa oğlanlık yaparak karın doyuran dağ haydutu görüyorum.Birisinin koynuna girerek yükselecek birisi olsa Griffith önce casca tanrı olurdu.Guts çocuğu öldürmeyip ne yapacaktı.Çocuk, şahinlerin ikinci adamın babasını öldürdüğünü gördü.Guts çocuğu öldürmese çocuk gider krala öter.Tüm şahinler açlıktan öleceğine asılarak ölürdü.Guts orada bile Griffith'in hayalini için çabalıyor.Asıl Griffith guts için ne yaptı onu söyle.
Şahinler dağ haydutu değil, paralı asker takımıdır ve savaşarak para kazanırlar. Griffithin şahinleri kurma nedeni de budur. Yani kuracağı krallık için şahinleri kullanarak para kazanıyordu. Haliyle her savaşta yüzlerce şahin ölüyordu, Griffith, bunun bir sonunun olmadığını gördü ve daha fazla asker ölmesin diye kendini sattı. Eģlence değil yani Griffithin hareketi.

Guts Adonisin babasını temiz öldürse Adonis görmeyecekti bile. İşini düzgün yapamadı orda. Ha Adonis her halükarda görse dahi rehin alabilirdi. Ama Guts haybeye kılıç salladı kim olduğuna bakmadı, çocuk olduğunu öldürdükten sonra anladı zaten, Adonis olduģunu bilse öldürmeyecekti. Adonisin ölümünde kesinlikle Gutsun hatası var.

Griffith Gutsu yanına alarak ona hayat verdi yahu daha ne verecek? Griffith olmasa çoktan ölmüştü Guts.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık