Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Çizimler güzel ama siyah ton baya az kullanılmış gibi geldi. Zodd farklı geldi gözüme mesela.
Çizimlerin uzuun zamandır beyaz tonda olmasının sebebi Griffithin beyaz şahine dönüşmesiyle ilgili. Eski kaotik dönemden yeni döneme geçiş yaptıkları için. Çok hatırlamıyorum ama Pers temalı şeytan tanrı arcı vardı orda mesela karanlık hava devam ediyordu. Cadılar ve elf diyarı tarafında tonlar tamamem beyazlaştı.

Çizimi felan bosverinde Zoddun orda ne işi var. Bir de Griffith hayal olarak mı gözüküyor, yoksa gerçekten zarar verilmiyor mu?
Neyse çizime de laf edeyim bari :)
Çizimler mükemmel. Yani bir eksiklik hissettirmiyor. Sadece zodd biraz şey gibi olmuş :) bır de fernanse biraz değişmiş. Ama bu değişim çizimle alakalı olmayabilir. Yani bilerek yapılmış olabilir

aynı çizimleri beklemek saçma olur. artık farklı bir çizeri var ve herkes bunun farkında. yine de çok iyi iş çıkartmışlar, öyle bir beklentim yok ama zamanla daha iyi de olabilir.

önemli olan hikaye'yi iyi bir şekilde ilerletmeleri.

Zodd oradaysa diğer havariler de gelebilir. Ya da Zodd bir şekilde takip etti yalnız başına ama büyüyü nasıl kırdı o muamma.

Uuuu, yeni bölüm gelmiş. Çizimler fena değil, yalnız yeni çizer kadın karakterleri daha az detaylı çizmiş, miuranın gerektiği yerde keskinleştirdiği çizgileri kullanmamışlar hiç, derinliği düşürmüşler. Bu kadar soft bi çizim istesem gider shoujo okurum. Hele Schierke'ciğime napmış bu adam ya? Kız karizma+şirinlikti, şimdi karizmanın çoğu gitmiş. Meh.

Griffith geri döndüğüne göre artık minnoş elfhelm bölümleri okumayacağız demektir, olaylar hızlanacağa benziyor. Bakalım neler olacak. Yanlız şuraya Griffith için bi şey bırakacağım.

Adam değilsin oğlum sen. Ne kıskançlıkmış arkadaş haaaaala bitemedi ya bi türlü? Bakın Griffith'in bu ütopyası için bi grup askeri kurban etmesinin gri bir alana girip girmediğini tartışabiliriz. Ama bu kadar "yüce" amaçları olan birinin aptalca bi aşk üçgeni içine çekilip ego yapması, sırf bu yüzden casca ya tecavüz etmesi ve bu aptal kıskançlığı hala daha devam ettirmesi karakteri aşırı düşürüyor. İt oğlu it işte. Her şekilde kıskanç bi adam, aşşşşşırı kıskanç bi adam ve bende sadece tiksinti uyandırıyor
Ya bi düşünün, tanrı olmuşsun, ülkeni hatta direk ütopyanı kumuşsun, yanında zibilyon tane kişi var, cehennemin ordularını kendi cennetine asker yapmışsın, yanında sevimli büyücü bir kız var, çok sadık ve çok güzel bir prensesle evlenmişsin ve üstelik ülkenin rahibini bile kafalamışsın istediğin fetvayı verdirebiliyorsun. Ama hala daha berduş gibi oradan oraya gezen bi adamı ve yanındaki çirkin kadını kıskanıyorsun. Gözün doysun be adam ya. İt oğlu it.

Yeni bölümü okudum.Seriye göz atamayalı o kadar uzun zaman olmuş ki wikiye gidip şuana kadar olanların özetine okudum.En iyisi seriyi baştan okumak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık