Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Zodd nasıl geldi ya oraya portal kapı falan mı açılıyordu zargana ortaya çıktığı zaman ? Cenevar sayısında artış vardı her dolunayda da şuan bulundukları yere gelmeleri mümkün değildi yanlışım yok ise. O kısım merak uyandırdı, güzel ya adam çizmiş cidden emeğe sonsuz saygı...

Miura'nın öldüğü bilinmese bu çizimleri herkes ayakta alkışlar, çoğu kişi de onun çizmediğini anlamazdı. Hiç birbirimizi kandırmayalım, mis gibi yapmışlar.
Scheirke ve Griffth çizimleri baya ben başka bir elden çıktım diyor, özellikle scheirke. Yoksa çizimleri eleştirmiyorum, eleştirmem de şu mangayı cin ali şeklinde piyasaya sürseler de bayram ederdim, konuyu çizime de getirmek istemem. Bir şekilde devamının gelmesi bile muazzam bir şey.

Pek çok insan atlar ama bana göre Miura'nın insan çizimlerindeki nirvanası Schierke'dir.
:sapkali:

Scheirke ve Griffth çizimleri baya ben başka bir elden çıktım diyor, özellikle scheirke. Yoksa çizimleri eleştirmiyorum, eleştirmem de şu mangayı cin ali şeklinde piyasaya sürseler de bayram ederdim, konuyu çizime de getirmek istemem. Bir şekilde devamının gelmesi bile muazzam bir şey.

:sapkali:
Ben bilerek bu şekilde yapıldığını düşünüyorum. Bu adamlar isteseler Miura'nın çizdiğinin aynısı çizerler, ama o zaman eser özgün olmaz.

İlerde iyice aynısı gibi çizerler, şu an bile çoğu mangadan daha iyi çizimleri var ama psikolojik olarak mı öyle düşünüyoruz yoksa gerçekten öyle mi bilmesem bile Miura'nın çizmediği belli oluyor. Renkler, açılar sanki bir farklı. Hatta 3d model üzerinden yapmışlar gibi duruyor, Berserk zaten o tip bir manga ama sanki bir şeyler farklı gibi. Gayet güzel çizmişler, hikayeyi iyi aktarmaları dileğiyle.

Şimdi işin yoksa 300'den fazla bölümü en baştan oku, en son okuyalı rahat bir 6 sene geçmiştir çünkü :fool:Ne seri ama be. Okudukça içim kararıyordu, depresif bir ruh haline bürünüyordum ama okumaya devam ediyordum. Demek ki hakikaten seinen gibi seinenmiş şimdi daha iyi anlıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık