Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Niye herkes kısa sürede bitiriyor seriyi? Ben kısa sürede bitirilebilecek bir seri görmüyorum.
Neden ki? Zaten son chapterlarda serinin finale yaklaştığı belli oluyor. Miura 2010da serinin %70i bitti demişti, o yıldan beri Casca hafızasını aldı. %90 bitmiştir.
Seri zaten bitişe yakındı tahmini 5-10 bölüme biter.Tabi bu bölümler ne aralıkla gelir bilemeyiz.
5-10 fazla az. Sıradaki chapter Moonlight Boy tekrar Griffithe dönüşür, kapıştıktan sonra Guts artık intikamı almak için Falconiaya gider. Bence 35-40 chapter vardır.

Neden ki? Zaten son chapterlarda serinin finale yaklaştığı belli oluyor. Miura 2010da serinin %70i bitti demişti, o yıldan beri Casca hafızasını aldı. %90 bitmiştir.
Seriden beklentiniz nedir? Miura'nın beklentisi ne ya da? Ne anlatmak istiyor da şu an yüzde 90'ı bitiyor? Casca ile Gutts'ın yolunu yapıp kapanış mı verecek?

Edit: Diğer yazdıklarına cevaben de şöyle diyeyim ben yeterli güçte bulmuyorum Gutts'ı.

Resmi açıklama yapıldı, çizen Miura. Miuranın 6-7 yıldır stili o zaten.

Ölü adam zaten ben öldükten sonra devam edin diye Studio Gagayı kurdu, isteği bu yani. Kaldı ki son 4 yıldır chapterlarda asistanlarının payı arttı, neredeyse Miura kadar çizim yapıyorlardı.
Adam sırf kendisine bir şey olursa Berserkin hakları onlarda kalsın, devam etsinler diye resmi stüdyo kurdu.
Bu sıradaki bölümde olacak "Kentaro'ya mesaj" dedikleri yazı mı? Öyle ise devam edip etmeyeceği hala belli değil :/

Seriden beklentiniz nedir? Miura'nın beklentisi ne ya da? Ne anlatmak istiyor da şu an yüzde 90'ı bitiyor? Casca ile Gutts'ın yolunu yapıp kapanış mı verecek?
God Handin ve Skull Knightın sırlarını öğrenmek, Griffith vs Guts(Sıradaki chapter başlıyor).
https://berserk.fandom.com/wiki/Interviews#Casca.27s_Upcoming_Course_of_Action Miura kendisi finale yaklaşıyoruz demiş 2019da.

Bu sıradaki bölümde olacak "Kentaro'ya mesaj" dedikleri yazı mı? Öyle ise devam edip etmeyeceği hala belli değil :/
undefined
Bu direkt fanlara mesaj, o Kentaro'ya mesajı dergide okuruz.
Miura'nın isteklerini gerçekleştirmek istiyoruz demişler, o da ben ölürsem devam edin diye Studio Gagayı kurdu.
Tahminim asistanları seriyi bitirmek istiyor, dergi ise altından kalkamayız diye korkuyor. Bu yüzden kararsızlık var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık