Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Diyelim ki arkadaşlarını katledip onlara ihanet etmek gibi bir düşüncesi yok, karşına bi yol ayrımı çıkıyor, tanrı olmakmı arkadaşlarım mı?

Sen olsan ne yapardın?
Madem öyle, madem olay yükselmek de yükselmek, bu herif neden sadece bir adam için sıfırdan başardığı her şeyi bir kalemde çöpe attı? Griffith o andan bir süre sonra kralı da ekarte eder, prensesin kalbini de kazandığı için yönetimi ele alırdı.

Griffith o kızın odasına girerken hem kendini baltalıyor hem de Şahinler takımını. Yaptığı eylemin sonuçlarını görememesi imkansız. Kendi kendini soktuğu bu durumdan çıkması için arkadaşlarını kullanmak dışında bir seçeneği yoktu denmesi çok mantıksız.

Kendisi kurban ettiği arkadaşları için bir şey hissetmediğini de söyledi. Herif Gutts'ın gözünün önünde Casca'ya tecavüz etti la, o da onun arkadaşlarından biriydi, Griffith gittikten sonra Şahinler takımını bir arada tutan ve Griffith'i kurtarmak için çabalayan kadındı. Bu da mı gereklilikti?

Madem öyle, madem olay yükselmek de yükselmek, bu herif neden sadece bir adam için sıfırdan başardığı her şeyi bir kalemde çöpe attı? Griffith o andan bir süre sonra kralı da ekarte eder, prensesin kalbini de kazandığı için yönetimi ele alırdı.

Griffith o kızın odasına girerken hem kendini baltalıyor hem de Şahinler takımını. Yaptığı eylemin sonuçlarını görememesi imkansız. Kendi kendini soktuğu bu durumdan çıkması için arkadaşlarını kullanmak dışında bir seçeneği yoktu denmesi çok mantıksız.

Kendisi kurban ettiği arkadaşları için bir şey hissetmediğini de söyledi. Herif Gutts'ın gözünün önünde Casca'ya tecavüz etti la, o da onun arkadaşlarından biriydi, Griffith gittikten sonra Şahinler takımını bir arada tutan ve Griffith'i kurtarmak için çabalayan kadındı. Bu da mı gereklilikti?
Griffit'i o odaya sokan etken guts ama. Onun gitmesi. Olacakları düşünmeden hareket etti sonucunda zindanı boyladı. Ha bunun da nedeni tanrı zaten. Kaderi olacakları bu şekilde yaptım benim arzum senin arzun diyor. Her halükarda griffit dönüşüp uçacaktı şahinler takımı ile değil...

Şöyle iyi bir animasyon ekibinin başında olsam kalan senrayo ile beraber yeniden çekerdim.
Üstüne öne pieceyi tekrar çekerdim kısa ve öz olarak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık