Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Griffith'in oldukça tutarlı ve iyi yazılmış bir kötü olması, kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bu da ayrıca benim bir kişiyi sevmem için yeterli bir gerekçe değil. Ayriyetten, ööyle yumurta gibi adamları da hiç beğenmiyorum. Ne öyle kız gibi.
Yani evet, bir şekilde sevmeyebilirsin, sadece saf temiz düşüncelerle günah keçisi yapılmasına pek anlam veremiyorum. Siz zaten onun amaçları için ölümü göze alarak savaşmıyor muydunuz? En sonunda da ölerek Griffth'in amaçlarına ulaşmasına yardım etmiş oldular, aynı şey.

Yani evet, bir şekilde sevmeyebilirsin, sadece saf temiz düşüncelerle günah keçisi yapılmasına pek anlam veremiyorum. Siz zaten onun amaçları için ölümü göze alarak savaşmıyor muydunuz? En sonunda da ölerek Griffth'in amaçlarına ulaşmasına yardım etmiş oldular, aynı şey.
İyi de yani en başından bilselerdi aslında neyi amaçladığını kimse peşinden gitmezdi ki. İradeye fesat karıştırmak bu. Oldu canım herkes herkesi bu şekilde kandırsın sonra da çamura yatsın.

Kenaro Miura anısına en güzel bölümü buydu benim için...Şu bölümü yapamadan gitseydi çok kötü olurdu.One piece in ostu da çok iyi gitmişti bu bölüme

İyi de yani en başından bilselerdi aslında neyi amaçladığını kimse peşinden gitmezdi ki. İradeye fesat karıştırmak bu. Oldu canım herkes herkesi bu şekilde kandırsın sonra da çamura yatsın.
Diyelim ki arkadaşlarını katledip onlara ihanet etmek gibi bir düşüncesi yok, karşına bi yol ayrımı çıkıyor, tanrı olmakmı arkadaşlarım mı?

Sen olsan ne yapardın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık