Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Harbiden hiç tanımadığım görmediğim bir adam için üzüldüm yahu. Mangayı geceden oturup öğlenlere kadar okuduğum zamanlar olmuştu gerçekten büyük ustaydı bir o kadar iyi bir hikaye anlatıcısıydı. Huzur içinde yatsın kral.

Beyler cok garip bur duygu seline girdim haberi duyunca. Hergun buraya bakip yeni bolum cikmis mi diye bekliyordum ve eksi sozlukte gorunce heralde yeni bolum cikti dedim. Fakat bu haberi almak. Gercekten cok uzuldum.

Mangakaların çalışma yoğunluğunu savunduğumda bi dolu laf yemiştim. Alın adamcağız işi uğruna dinlenmeden çalıştı ve vefat etti. Işıklar içinde yatsın çizgi roman ve Dark Fantasy sektörüne çok fazla şey kazandırdı. Asla unutulmayacak, dolayısıyla da asla ölmeyecektir.

Artık asla heyecanla girmeyeceksin. :/
Çok kötü oldu bee. Şu an duygularımı anlatamam.Resmen hayatimdan birşey eksildi. Berserk benim için çok farklı yeri olan bir seri.
Manga olarak açık ara en iyisi benim için. Ama birşeyler yarım kaldı. Zaten öyle bir mücadelecilerin mutlu sona ulaşması da düşünülemezdi. Şimdi tam bir efsane oldu. Diğer tarafta huzur içinde olur inş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık