Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

ilk çıktığındaki animesini izledim şu kolye ile cehennemdekilerin olayını açıklar mısınız
O kolyeye, yani o yumurtaya benzeyen şeye behelit deniyor. Berserk evreninde katı bir nedensellik var ve behelit bu nedenselliğin uygulayıcısı. Behelit her kime kaderde bağlıysa dön dolaş sahibine geri dönüyor, kadere yön veren bir nesne özünde. Astral dünyanın derin katmanlarını fiziksel dünyaya bağlayan büyülü bir nesne. Tanrının ellerini çağırmaya yararlar özellikle. Örneğin havariler behelit yoluyla Tanrının ellerini çağırıp kurbanlar vererek güç kazanan kişiler.

Girifisu'nun elindeki ise kızıl behelit, özel bir tür. Tanrının ellerinden biri olabilecek potansiyeldeki kişilere ait oluyor bunlar. Tutulma için kullanılıp tanrının eli oluyorsun. Aslında büyük olasılık tek bir tane var kızıl olandan ve tanrının eli olacak kişiye gidiyor zamanın akışında.

Evet aylarca bekleme sürecine bende girdim.

Ay Işığı altındaki çocuğun orda gözükmesini pek anlayamadım. O çocuk Elflerin kraliçesi Hanafubuku'nun temsilcisi/yansıması değil miydi?

Son düzenleme:
Evet aylarca bekleme sürecine bende girdim.

Ay Işığı altındaki çocuğun orda gözükmesini pek anlayamadım. O çocuk Elflerin kraliçesi Hanafubuku'nun temsilcisi/yansıması değil miydi?
O çocuğun kim olduğuna dair bi açıklama yapıldığını hatırlamıyorum. Bütün gizemini koruyor.

Ayrıca Berserk'i okuduğuna göre sırada Mugen no Junin'i de deneyebilirsin. Benim en iyi iki mangamdır bunlar.

O çocuğun kim olduğuna dair bi açıklama yapıldığını hatırlamıyorum. Bütün gizemini koruyor.

Ayrıca Berserk'i okuduğuna göre sırada Mugen no Junin'i de deneyebilirsin. Benim en iyi iki mangamdır bunlar.
Evet açıklama yapılmadı.

Schierke, o Kral Hanafubuku'nun temsilcisi veya kendisinin yansıması diyince ve Hanafubuku'nun "Buraya geleceğinize dair kehaneti gördüm" diyince ben onu o sanmıştım :d

Vagabond'tan sonra bakarım tekrar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık