Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Falconiaya kadar gelmişim zaten pişman da değilim
Elbette pişman olmazsın, okuyabileceğin en iyi seriilerden biridir Berserk ancak bu tip kaliteli seriileri okuduktan sonra, ilerleyen dönemde okuyacağın, kısmen iyi ama Berserk gibi bir mangaya göre vasat olan seriilerden keyf almamaya başlarsın. Bu da seni anime manga kültüründen soğutur.

Kaliteli seriileri en sona bırakmanda bu açıdan fayda var. Atmosferinin sert olması falan önemli ayrıntılar değil.

Donovan did nothing wrong!!!
Bildiğim kadarıyla sen de Griffçisin di mi Griffe sövcektim senin yazdığını gördüğüm...
Elbette pişman olmazsın, okuyabileceğin en iyi seriilerden biridir Berserk ancak bu tip kaliteli seriileri okuduktan sonra, ilerleyen dönemde okuyacağın, kısmen iyi ama Berserk gibi bir mangaya göre vasat olan seriilerden keyf almamaya başlarsın. Bu da seni anime manga kültüründen soğutur.

Kaliteli seriileri en sona bırakmanda bu açıdan fayda var. Atmosferinin sert olması falan önemli ayrıntılar değil.
O da doğru ama bu düşünceye varmak için biraz geç kaldım :D Gerçi ben berserki 2 aydır filan okumuyom bi hangi bölümde kaldığımı unuttum sonra da bakmadım üşendim :D

@kuroashi.no.sanji1993 ben griff daha yakışıklı dedim diye linçlemiştin sen beni...

Üye silindi 1004

Donovan bu serinin pelerinsiz kahramanıdır!!

Neden mi?

Guts çok şımarık, lakayt ve aklı bir karış havada olan bir çocuktu. Yaşadığı dünyanın ciddiyetinden bihaberdi. Donovan’la yaşadıkları olmasa Tutulma’dan sağ kurtulamazdı.

Düşünsenize beraber savaştığınız insanlara kötü kötü şeyler yapıyorlar. Bulgur pilavı yerken görmek istemeyeceğiniz her şeyi hem arkadaşlarınıza hem de aşkınıza yapıyorlar. Kim bulgur pilavı yerken böyle bir şeyleri görmeye dayanabilir? İşte Donovan’la yaşadıklarından sonra Guts dayandı.

Donova olmasaydı Guts tutulmadan sağ kurtulamazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık