Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Battle Royale'de Siz Olsaydınız?

Konu iyi oldu ya. Fırsatçıları, satıcıları hepsini öğrenmiş olduk.
O değilde harbi arkadaşlarımla aynı ortama salarlarsa böyle hepsini toplar geberene kadar makara muhabbeti yapardım kardeşim dediğim adamların ölüsünü çiğneyerek zafere ulaşacak kadar haysiyetsiz olamazdım herhalde kahrolsun Griffith ve onun gibiler

O değilde harbi arkadaşlarımla aynı ortama salarlarsa böyle hepsini toplar geberene kadar makara muhabbeti yapardım kardeşim dediğim adamların ölüsünü çiğneyerek zafere ulaşacak kadar haysiyetsiz olamazdım herhalde kahrolsun Griffith ve onun gibiler
Asıl böylelerden korkçan :/

Açıkçası böyle bir duruma kardeşimle düşsem beni öldürse güler geçerim ve son sözüm ne yap et kazan olur :/
Ancak çok güvendiğim biriyse bir süre beraber hareket ederiz en son biribirimizi :/

O ana kadar herkes yok ben öldürmem, başka yol ararım. Tasmadan kurtulmayı denerim. Arkadaşlarıma kıyamam. Bir şey yapmadan ölmeyi seçerim. Falan diye kolpalar. O duruma düştüğünde insanların gerçek yüzü ve kişiliği ortaya çıkar. Bence kendi canları için illa öldürmeyi seçerler. Bu durumda meşru müdafaanın doğrusu yanlışı olmaz.

O ana kadar herkes yok ben öldürmem, başka yol ararım. Tasmadan kurtulmayı denerim. Arkadaşlarıma kıyamam. Bir şey yapmadan ölmeyi seçerim. Falan diye kolpalar. O duruma düştüğünde insanların gerçek yüzü ve kişiliği ortaya çıkar. Bence kendi canları için illa öldürmeyi seçerler. Bu durumda meşru müdafaanın doğrusu yanlışı olmaz.
Ne dersek diyelim o an nasıl bir tepki vereceğimizi bilemeyiz kimse bilemez, ben şuan için yukarıda söylediğim şeyi yapacak karakterde biri olduğumu düşünüyorum öyle bir durumda korkudan kendi kendine geberebilirm ya da tamamen karaktersiz bir saykoya bağlayabilirim bunu bilemeyiz garantisi yok bu işin.

Grubun içinde fitne fesat çıkarır, Hoşlanmadıklarımı pusuya düşürürdüm sonra kendi ütopyamı kurar, ihanete uğrar, acı bir şekilde ölürdüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık