Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Battle Royale'de Siz Olsaydınız?

Alpamis

Şıklarda fenaymış :D Ben kaçardım sanırsam. Sonra bu oyunu düzenleyenleri teker teker bulup öldürmeye çalışırdım. Mangaya göre cevaplamam gerekirse hepsini öldürürdüm o tipler neydi öyle yahu :D
Hele o efendim dedikleri kişiyi öyle bir öldürürdüm ki.Sırf tipten bozuyor böyle kafasını patlatırdım vura vura

Ada zaten ağaçlık ve evlerden oluşuyor. Bir bidon benzin ve çakmakla olur bu iş. :good:
Hep iyiyi mi oynayacağız biraz da psikopat olalım. :artiz:

"Kill 'em all."

Öncelikle ülkede böyle bir olayın varlığından herkez haberdar benim ilk işim mümkünse okuldan ayrılıp iş hayatına atılmak ya da y.dışına kaçmak olurdu.Böylece beni oyuna alamazlardı.Konuya dönersek birden bire kendimi oyunun içinde bulduysam zaten şartları ve olabilecekleri az çok kestiririm.Üç gün o ada o kadar kişiyi öldürmek için çok kısa bir zaman psikopatların yanında sinsilerde aynı orantıda adada olacaklardır.Üçüncü güne kadar kişi sayısı yarıdan daha az bi sayıya inse bile 0'a inmez bence.Oyunda sona kalsan bile ozamana kadar ölmekten beter olacağın için en temizi kafana sıkıp güzel güzel ölmek :D

Öleceğim garanti olsa bile yanımda götürebildiğim kadar insan götürürdüm. Ben yaşamıyorsam zaten dünya benim için bir anlam ifade etmiyor. Büyük ihtimal "bir köşeye sinip fırsat kollardım" ya da "ittifak kurup, ihanet ederdim". İttifak meselesi adaya düşen insanların kandırılma ihtimallerine ve güven duygularına göre değişir tabi.

Önce ittifak kurup sonra ihanet ederdim gibi geliyor ama o duruma düşmeden ne yapacağını önceden bilemezsin gibi geliyor. Bunu yaparım dedim ama salakça hemen ölme ihtimalim de yüksek. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık