Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Batman vs. Captain America

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    74
Dünyanın ötesindeki sineği duyan Superman'a karşı plan yapmak sence mantıklı mı? Superman üflese Batman'in tozunu bulamazlar.
Tabi ki öyle, bunu deme nedenim sadece Batman'ın hazırlıklı olduğu zaman yapabilecekleri. Bu laf çok klişe olsa da Batman'e karşı Kaptan gibi kişiler pek şansı olmuyor. Mesela karşısında Dr. Doom olsa o zaman Dr. Doom alır derdim.

Çizgi romanlarda sanki böyle bir vs vardı. Alan kim hatırlamıyorum ama ben oyumu Batman'dan yana kullanıyorum.

İron man, Batman için daha uygun bir rakip gibi geliyor bana.

Tabi ki öyle, bunu deme nedenim sadece Batman'ın hazırlıklı olduğu zaman yapabilecekleri. Bu laf çok klişe olsa da Batman'e karşı Kaptan gibi kişiler pek şansı olmuyor. Mesela karşısında Dr. Doom olsa o zaman Dr. Doom alır derdim.
Batman'in adalet birliği elemanlarına hazırladığı planları biliyorum. O planların hepsini boşa çıkarabilecek güçleri var o ekibin. Yüzbaşı yener Bruce Wayne'i.

-Fiziksel olarak üstün.
-Strateji olarak geri değil.
-Batman'in zırhı aksine her gücü emebilen bir kalkana sahip.
-Duyuları daha gelişmiş.

Abartma işte o. Bir insana otomatik tüfek ile seri atış yaptığından öyle yürüyemez. Kevlar zırh giyiyor olabilir, darbeyi o kadar yayamaz kevlar. Sahne on numara ama, gerçekçi değil.
Gerçekçi olup olmaması bunu yaptığı gerçeğini değiştirmiyor ki. Biz yaptığını hesaba katabiliriz sadece.

Batman'in adalet birliği elemanlarına hazırladığı planları biliyorum. O planların hepsini boşa çıkarabilecek güçleri var o ekibin. Yüzbaşı yener Bruce Wayne'i.

-Fiziksel olarak üstün.
-Strateji olarak geri değil.
-Batman'in zırhı aksine her gücü emebilen bir kalkana sahip.
-Duyuları daha gelişmiş.
Tamam da sen hiç teknolojiyi işin içine katmıyorsun ki. VS'nin yapılacağı yer ara sokakları olan bir yer, ayrıca gece vakti olacak. Kaptan'ı severim, kendisi güçlü fakat Batman'ı bu tarz bir ortamda yenemez. Adam zaten ninja eğitimi almış, üstüne son düzey teknolojisi var. Kaptan'da sadece kalkan var, fiziksel güç bi yere kadar dayanır.

Mjolnir yok muydu elinde orada?
Kalkanla da mücadele etti. Ayrıca Hulk'la sadece kalkanla mücadele etti, karşı koyduğu animasyonlar da var. Batman'ın Darkside ile kapıştığı çizgiromanlar da var. Çok uçuk kaçık olaylar var yani. Olabildikçe minimumdan değerlendirmeye çalışıyorum.

Tamam da sen hiç teknolojiyi işin içine katmıyorsun ki. VS'nin yapılacağı yer ara sokakları olan bir yer, ayrıca gece vakti olacak. Kaptan'ı severim, kendisi güçlü fakat Batman'ı bu tarz bir ortamda yenemez. Adam zaten ninja eğitimi almış, üstüne son düzey teknolojisi var. Kaptan'da sadece kalkan var, fiziksel güç bi yere kadar dayanır.
Gece vakti ve ara sokak olması Kaptan için dezavantaj değil ki. Kendisi hem bir asker, hem de normal insanlardan 3-4 kat daha iyi duyulara sahip. Yani karanlıkta bizden daha iyi görüyor, duyuyor. Daha iyi kokluyor. Fiziksel güç bir yere kadar demek haksızlık olur, bu adamın metabolizma hızı 4 kat yüksekti sanırım. Yani normal insana göre 4 kat geç yorulur bir de üzerine yılların antrenmanı var. Ayrıca kendisi elektriğe ve gazlara karşı da daha dayanıklı. Yüzbaşının fiziksel özellikleri küçümseniyor diye düşünüyorum. Bane'e tek bile atabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık