Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartholomew Kuma vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kuma

Kullanılan: 1 25.0%
  • Doflamingo

Kullanılan: 3 75.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Beyler Kuma ışınlanmıyor ki çok kaptırmayın kendinizi. Bunun dışında Kuma'nın alışılmış dışı hızı ve pati pati yeteneği çok bug bir karakter yapıyor onu. Ama Dof'un hakisi yeter derim.
Bunu kast ediyorsan bak PX-Z olarak geçiyor zaten farklı yani bu.

Kuma'yı abartmaya gerek yok 2 yıl önce Zoro bile ona 2-3 kez saldırma fırsatı yakaladı.Tabi hakisi olmadığı için kesemedi Kuma sektirdi saldırıları.Dof gibi bir adam Kuma ya yenilmez.

kararsız kaldım.aklı olan kuma bence, doflamingoya denk dövüsebilir.ama aklı yoksa, doflamingo agır basıyor gibi.şimdi söyle bir sey var. busoshoku haki büyük bir güc ama, haki zırhını kısa mesafede, cat cut kullanan adam görmedik.doflamingonun bile, aokijinin buzunu hakiyle savundugu muamma,ki orda saldırı bekliyordu.

yani kumanın yetenek korkunc. eger degdirirse cok fena.herseyin içinden gecip direk soku yiyorsun.öbür yandan jozuyu tutan adam, en azından kumayıda tutar.kumanın bedeni celik degil ,daha sert ama kesemese bile en azından tutabilir.kumanın en güclü saldırısı ursus shock, yinede shock dalgası cok geniş alanları etkiliyor.yani jr.oarsın yedigi gibi, tam merkezden yiyeceksin. yoksa teke tek dövüste,aa gel bana saldır denicek birseyde degil.doflamingonun teknik ve kabiliyeti daha fazla, burdada su devreye giriyor. kumada en hızlı yer degiştiren, 3 adamdan biri gibi duruyor.cok kararsız kaldım.normal sartta dof ve mihawk daha güçlü görünüyorlar.ama kumada bug gibi birseydi :ehe:

o yüzden oyumu kararsıza verdim,yinede akılsız kuma için olan vsde dof agır basıyor bence anketide o almalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık