Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartholomew Kuma vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kuma

Kullanılan: 1 25.0%
  • Doflamingo

Kullanılan: 3 75.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Evet kısaca bahsedip bu savaşın kazananını merak ettiğimden konuyu açmak istedim zaten 1 hafta manga yok bari burada tartışacak birşey olsun.Öncelikle Kuma sabondye geldiği haliyle aklı başında.

Bartholomew Kuma:

Özellikleri ve Sadırıları:
1.Pati Pati meyvesi yemiştir.(Nikyu Nikyu no Mi)
2.296.000.000 ödüle sahiptir.
3.Tiran lakaplı ünlü bir shichibukaidir, ayrıca zamanında Devrim ordusu için çalışmıştır.
4.Saldırıların yönünü pati meyvesiyle sektirebilir.
5.Bir kayayı bile un ufak edecek derece şiddetli saldırıları vardır ayrıca çeliği eritecek güçte ışınlar atabilir.
6.Ursus Shock,Patto -hou gibi yıkım ve tahribatı yüksek saldırıları mevcuttur.
7.Eliyle tayfayı zorlanmadan dağıtıp malup etmiştir.
8.Vücudu oldukça sert olup Frank'nin güçlü sağ vuruşu bile çizik atamamıştır.
9.Oldukça hızlıdır yer değiştrme hareketi genelde teleport gibi kendini ışınlaması şeklindedir.
10.Patisiyle vurduğu kişi 3 gün 3 gece yolculuk eder ve gittiği yeri Kuma'dan başkası bilemez.

Donquixote Doflamingo

Özellikleri ve Saldırıları:
1.Meyvesi henüz açıklanmasada keskin iplerle saldırdığı ve bir devin bile bacağını kolaylıkla kesebildiği bilinir.
2.340.000.000 ödüle sahiptir.
3.Ten yasha lakaplı yer altının en güçlü kişisidir
4.Conqueror haki kullanabilen yegane karakterlerdendir , ayrıca diğer 2 hakiyide kullandığı görülür.
5.Havada uçabilme yeneteğine sahiptir.
6.Dressrosanın kralı olup müttefikleri onun korsanlar kralı adayı olduğunu söyler.
7.Kontrol yeteneğine sahiptir ,yardımcı amiralleri , Sarqusi'i ve Jozu'u durdurduğu görülmüştür ve kontrol yetenği ile rakibin iradesini elinden alır.
8.Marineford savaşı sonrası diğer bir shichibukai Moria'ı malup etmiştir.
9.Oldukça hızlı bir karakterdir Oars Yumruk atarken çoktan kurtulup havada süzülerek bacağını kesebilmiştir.

Dof diyorum ama açıklamasını yapamıyorum :) Işınlanıp dokunsa acaba Kuma'nın şansı olur mu cinsinden de düşünmüyor değilim ama yine de içimden bir ses Dof diyor...

Kuma Diyorum Tabi Aklı başındayken Cok ileriyi gören bi kişilik bana göre Akıllı zeki yeteneğinin son zerresine kadar aşikar

Sakin kişiliğinden ve hakkında söylenenlerden ne bileyim tipinden falan ötürü Kuma alayına gider derdim önceden:D Ama aokiji'nin dondurma gücünden bile sıyrılmış bi adam kuma'nın ışınlama saldırısında da kurtulur bi şekilde. Hakili meyve saldırıları ilede kuma'nın zırhını aşar dof ve yener bence tabi yakayabilirse:D

Kuma güçlüdür ama Dof vs Kuma'da Dof alır. Dof'un bu tür vs'lerde kaybedeceğini sanmıyorum. Eğer Kuma'nın sağlam b.hakisi varsa o zaman ayrı bir durum olur ancak şimdilik Dof.

Aklı başındayken resmen bug karakterdi Kuma. Yakın mesafede gördüğümüz en hızlı adamdı ve sadece dokunarak istediği yere gönderebiliyordu. Hatta hep aklıma takılmıştır Marinefordda Kuma olsaydı bütün amiralleri gönderebilir miydi istediği yere. Yani haki zırhıda olsa 24 saat açık tutamıyorlar gördüğümüz kadarıyla küçük dikkat dağınıklıklarını fırsat bilerek direk savaşı bile kazandırabilirdi. Bu yüzden aklını aldı Oda :) Dof'un yeteneğini hala daha tam olarak bilmiyoruz ancak Atmos ile oynadığı gibi Kuma ile oynayabileceğini hiç sanmıyorum. Bunun haricinde adam yakın mesafede ışık hızında sonucu tam kestiremesemde aklı başında Kuma nerdeyse yenilmez bir karakter oyumu Kuma'ya bastım.

Z filminde pasifistalar değişik şekilde giyimliydi. Acaba Kuma da şu an öyle mi merak ettim.

Oyum da Kuma'ya bu arada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık