Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Bara Bara No Mi'nin Gerçek Gücü

Olay benim dediğim yere geldi:DO zaman kairoseki ile deniz suyu arasında fark var mı?Bu soru da çok abes kaçıyor.
Öyle bir fark yok işte kardes ben kimseye dusman degilim ki inatla anlatıyım. Belli ki zoan ve logialarda denbiz donusumu engelliyor, tıpkı hakinin yaptıgı gibi. Gercek bedenden kasıt da bu bence. Paramecialar ise kalıcı olarak sahip olduklarından birsey olmuyor meyve guclerine

Edit: Mesela Robin denizde ellerden kocaman bir kol cıkarmıstı

Öyle bir fark yok işte kardes ben kimseye dusman degilim ki inatla anlatıyım. Belli ki zoan ve logialarda denbiz donusumu engelliyor, tıpkı hakinin yaptıgı gibi. Gercek bedenden kasıt da bu bence. Paramecialar ise kalıcı olarak sahip olduklarından birsey olmuyor meyve guclerine

Edit: Mesela Robin denizde ellerden kocaman bir kol cıkarmıstı
Bak şimdi senin yanlış düşündüğün nokta şu.Paramecia'lar da diğer meyveler gibi denize ve hakiye karşı zayıflıkları var.Wiki'ye inanıyorsan aç bak orada bile yazıyor.Ama sen paramecia meyvelerini diğer meyvelerden çok daha farklı görüyorsun.Ama bütün meyvelerin zayıflıklarında şu 2 şey kesinlikle var.
1.Deniz suyu
2.Haki

Bak şimdi senin yanlış düşündüğün nokta şu.Paramecia'lar da diğer meyveler gibi denize ve hakiye karşı zayıflıkları var.Wiki'ye inanıyorsan aç bak orada bile yazıyor.Ama sen paramecia meyvelerini diğer meyvelerden çok daha farklı görüyorsun.Ama bütün meyvelerin zayıflıklarında şu 2 şey kesinlikle var.
1.Deniz suyu
2.Haki
Bu zamana kadar ben acıkladım şimdi de sen acıkla o zaman luffy denizde nasıl gear third yapıyor?(krakeni yenerken)

Olay benim dediğim yere geldi:DO zaman kairoseki ile deniz suyu arasında fark var mı?Bu soru da çok abes kaçıyor.
It was stated by Commodore Smoker that Seastone "emits the same energy as the sea.
Deniz taşı, aynı denizin yaydığı enerji gibi enerji yayar. Bunu Smoker söylüyor. Wikiden sadece belli başlı şeyleri baz almak lazım. Sonuçta onları da bizim gibiler yazıyor.
Having the same effect as throwing them into the sea.
Denize atılmakla aynı etkiyi yapıyor.
can cancel out Devil Fruit powers and weaken Devil Fruit users
Wikideki yazarlar meyve gücünü ortadan kaldırır ve kullanıcıları zayıflatır diyor. Ama Luffy'nin boyun deniz altında bilinçsizken dahi uzuyor. Yani tüm meyveler için değil gibi. Biz Smoker'ın sözlerinden sonuca ulaşmaya çalışırsak deniz ile aynı etkiye sahip.
Yani paramecia meyve gücü ile süper insan gücüne sahip olan ve lastiğe döşünen ve eski haline istese bile dönüşemeyecek olan Luffy'i denizede atsanız deniztaşından kelepçe taksanız uzayacak anlamına geliyor.

It was stated by Commodore Smoker that Seastone "emits the same energy as the sea.
Deniz taşı, aynı denizin yaydığı enerji gibi enerji yayar. Bunu Smoker söylüyor. Wikiden sadece belli başlı şeyleri baz almak lazım. Sonuçta onları da bizim gibiler yazıyor.
Having the same effect as throwing them into the sea.
Denize atılmakla aynı etkiyi yapıyor.
can cancel out Devil Fruit powers and weaken Devil Fruit users
Wikideki yazarlar meyve gücünü ortadan kaldırır ve kullanıcıları zayıflatır diyor. Ama Luffy'nin boyun deniz altında bilinçsizken dahi uzuyor. Yani tüm meyveler için değil gibi. Biz Smoker'ın sözlerinden sonuca ulaşmaya çalışırsak deniz ile aynı etkiye sahip.
Hocam boynunu uzatmayı bırak, adam krakeni yenerken denizin içinde gear third yapıp havayı kemiklerine dolduruyor. Yani hala lastik. Denizle kairoseki aynı etkiyi de gosterdigine gore logia ve zoanlar ın donusumu iptal olurken, parameciaların guclerine birsey olmuyor demektir bu...

Ha yani bu adam elinin tersiyle vurup çeliği parçalayacak güce sahip öyle mi..? Bunu gerçekten inanarak mı yazıyorsun..?
Demek ki bu adam Garp kıvamında biri, gösterdiği bu inanılmaz fiziksel güce bakarsak..

http://www.mangareader.net/103-2640-7/one-piece/chapter-533.html
Şu soruyu es geçmişsin galiba, cevap alalım, sen o mahkumun çıplak elle çeliği yamultabileceğini mi düşünüyorsun,
Seride bunu yapabilen tek adam Garp, şimdi iki seçenek kalıyor:

A) Bu mahkum Garp'la aynı fiziksel güce sahip ,

B) Kairoseki meyve gücünü iptal ettiği için Daz Bones hasar aldı,

Hangi seçenek sence, A mı B mi ..?

Şu soruyu es geçmişsin galiba, cevap alalım, sen o mahkumun çıplak elle çeliği yamultabileceğini mi düşünüyorsun,
Seride bunu yapabilen tek adam Garp, şimdi iki seçenek kalıyor:

A) Bu mahkum Garp'la aynı fiziksel güce sahip ,

B) Kairoseki meyve gücünü iptal ettiği için Daz Bones hasar aldı,

Hangi seçenek sence, A mı B mi ..?
Sen yukarı'da okunanları es geçtin galiba ya da Kairoseki konusuna tekrardan bak.
Seçeneğe filan gerek yok. Kairoseki sadece Logia'ların kendi bedenine dönmesini sağlıyor, ve meyve gücünü kullanmasını engelliyor.Görünüş bu .
Editledim mesajımı...Çok çelişki var yorum yapmak için kelimeleri cımbızla seçmek gerekiyor :D

Hocam boynunu uzatmayı bırak, adam krakeni yenerken denizin içinde gear third yapıp havayı kemiklerine dolduruyor. Yani hala lastik. Denizle kairoseki aynı etkiyi de gosterdigine gore logia ve zoanlar ın donusumu iptal olurken, parameciaların guclerine birsey olmuyor demektir bu...
Aynı etkiyi gösterseydi o zaman daz bones'in kafası niye kanadı?Sonuçta daz bones paramecia

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık