Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Bara Bara No Mi'nin Gerçek Gücü

Bu şekilde olursa tamam ona lafımız yok ama arkadaş bunuda kabul etmiyor.
Arkadaşım insanların düşüncelerine saygılı olalım "bunu da kabul etmiyor" gibi bir söyleme gerek yok herkes istediğini düşünmekte özgür senin aklına yatmadı diye olmaz diye bir şey yok lütfen düşüncelere biraz saygılı olalım.

Edit: Kaldı ki bu konu kesin sınırlar içinde belirtilemeyecek birşey.

O adamın hakili takmasıyla sorun olmaz temas kesildi mi haki de biter.Önce meyveyi iptal eder dedin şimdide güçsüzleştirip sersemletiyor yazmışsın.Bende diğerleri gibi boşa kürek çekmek istemiyorum.Kolay gelsin.
Hakili takmasıyla olur. Cunku Zoan tipi meyvede bir dönüşüm sözkonusu. Hakiyle tekrar eski haline getirilebilecek bir bedeni var. Bu yuzden o anlık dönüşüm iptal oluyor. Kairosekinin güçsüzlügünün verdiği sersemlik anında da Kizaru gömüyor ışını.

Edit: Sınır konusunu da straw hat diye bir üye sordu söyledim ben. Bilincli olarak bolundugunde o parcalaru ucurarak kontrol ettiginden kaç parçaya bolunebilecegi kullanıcının tecrubesine baglı. ama kesme saldırılarında meyve otomatik çalıştıgından ve kontrol gibi bir sorun olmadıgından bolunme sınırsız. Mihawk ın unufak ettigi sahnede bu belli zaten. Dunyanın en iyi kılıc ustası vuracagı yeri en iyi bilen kısacası en cok parcaya ayırabilecek olan kisidir o bile zarar verebilmiş degil otesi yok bunun :

http://www.youtube.com/watch?v=uj9hWWLMUOI

Eğer bu adamın normal vücudu Anka ise çok saçma.Zoan türlerine tamamen aykırı oluyor.Bana kalsa kendi isteğiyle vücudunun belli kısımlarını dönüştürmüştür yoksa meyvesinin türüne ters bir hal alıyor.
Mistik Zoan.Bence de saçma ben başta Bir beden üzerine mavi alevler kaplı zannediyordum ama tamamen beden mavi alevden oluşuyormuş.Logia dan tek farkı dokunulabilir pençesi olması.

Arkadaşım insanların düşüncelerine saygılı olalım "bunu da kabul etmiyor" gibi bir söyleme gerek yok herkes istediğini düşünmekte özgür senin aklına yatmadı diye olmaz diye bir şey yok lütfen düşüncelere biraz saygılı olalım.

Aynen yazdığın gibi fazla kesin konuşmamak daha doğru kaçıyor :)
Ortada aklı mantığı reddeden bir yaklaşım yok aynı şekilde karşılıklı olarak bu şekilde.
Ben Buggy-sama'nın kesilmeyeceğini söyleyenlerden oldum %100 emin olmasamda Buggy-sama'ya yakışıyr !
@Locrian :good:

equando

Mistik Zoan.Bence de saçma ben başta Bir beden üzerine mavi alevler kaplı zannediyordum ama tamamen beden mavi alevden oluşuyormuş.Logia dan tek farkı dokunulabilir pençesi olması.
Mistik Zoan olduğunu biliyordum ama yinede bir Drake'e veya Sengoku'ya bakınca Marco'nunda normal vücudunun anka ile alakasız olmasını bekliyor insan.
Neyse tartışacak birşey yokmuş.Bence anka meyvesinin tasarlanışı yanlış olmuş.

Bunun saygısızlık ile ne alakası var.Herkes görüş bilidiriyor ve sürekli aynı şeyler yazılıyor.12 sayfa yazılmış ama sayfanın yarısı nereden bakarsan bak hep aynı cümleler hiç değişmiyor.Yani bu konuya ne kadar yazarsan yaz uzar gider arkadaş kafaya koymuş bir kere kesin bir dille ben bu şekilde düşünüyorum diye bizim yazdıklarımızın pek bir önemi yok anlaşılan ona göre.Bende "ne yazarsak yazalım arkadaşın kabul edeceğini düşünmüyorum"dedim.Bu da gayet normal.

Bunun saygısızlık ile ne alakası var.Herkes görüş bilidiriyor ve sürekli aynı şeyler yazılıyor.12 sayfa yazılmış ama sayfanın yarısı nereden bakarsan bak hep aynı cümleler hiç değişmiyor.Yani bu konuya ne kadar yazarsan yaz uzar gider arkadaş kafaya koymuş bir kere kesin bir dille ben bu şekilde düşünüyorum diye bizim yazdıklarımızın pek bir önemi yok anlaşılan ona göre.Bende "ne yazarsak yazalım arkadaşın kabul edeceğini düşünmüyorum"dedim.Bu da gayet normal.
Arkadaş niye senin yazdığını kabul etsin? Ben sana saygısızlık yaptın demedim saygılı yaklaşmak lazım dedim senin dediğin doğru diye birşey yok herkes aksini de düşünse kesin olmayan bir konuda arkadaş istediğini düşünebilir anlamışsındır inşallah demek istediğimi söylemim karşılıklı düşüncelere saygılı yaklaşmadan ibaret kimse kimseyi birşeye ikna etmeye çalışmıyor.

Meyve kesme saldırısı geldiğinde otomatik olarak bölünüyor.Buna sen istersen haki ekle ya da ekleme fark etmez...Sonuçta Haki kılıca yüklendiğin de meyve onun kılıç olduğunu ve kesme savurmalarını attığını anlayacaktır.Otomatikman bölünecektir.
Bence arkadaş iyi yakalamış durumu... Deniz taşı,deniz suyu olayını da iyice açıklanmış zaten.
Meyvenin sınırsız bölünme olayına katılmıyorum sadece.
Teorinin neresi mantıklı gelmiyorsa artık ?

Meyve kesme saldırısı geldiğinde otomatik olarak bölünüyor.Buna sen istersen haki ekle ya da ekleme fark etmez...Sonuçta Haki kılıca yüklendiğin de meyve onun kılıç olduğunu ve kesme savurmalarını attığını anlayacaktır.Otomatikman bölünecektir.
Bence arkadaş iyi yakalamış durumu... Deniz taşı,deniz suyu olayını da iyice açıklanmış zaten.
Meyvenin sınırsız bölünme olayına katılmıyorum sadece.
Teorinin neresi mantıklı gelmiyorsa artık ?
Her zaman otomatik olarak bölünemiyor işte.Mihawk buggy'i dilim dilim kestiğinde buggy kendisimi parçalara ayrıldı yoksa mihawk mı onu kesti?Zoro buggy'i kesmişti yani buggy orada da kendisi bölünmemişti.Yoksa zoro hiç rahat hareket etmezdi o sırada.Buggy kendi bölünseydi anlardı zoro.
Kendi bölünebiliyor ama bölünmeden yakalayabilirsen hakili bir saldırıda kesebilirsin.

Arkadaş niye senin yazdığını kabul etsin? Ben sana saygısızlık yaptın demedim saygılı yaklaşmak lazım dedim senin dediğin doğru diye birşey yok herkes aksini de düşünse kesin olmayan bir konuda arkadaş istediğini düşünebilir anlamışsındır inşallah demek istediğimi söylemim karşılıklı düşüncelere saygılı yaklaşmadan ibaret kimse kimseyi birşeye ikna etmeye çalışmıyor.
Sadece benimkini değil kimsenin dediğini kabul etmiyor o zaman bu konu bir sonuca ulaşır mı sence?
Sen kesin olmayan bir konu diyorsun ama konuyu açan arkadaş kesin konuşuyor işte "buggy'nin bölünme sınırı yok"falan filan diye kendini kaptırmış yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık