Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2024-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    36
Bence buldunuz buna şükretin çarpılacaksınız.İlk defa sjw olayını gözümüze sokmadıkları bir yapım gördük.İzlerken bile şok içerisinde kalmıştım.Netflix konusunda ümit var sonraki yapımlarda.

Bence pek umutlanma Toph konusunda. Toph çizgifilm serisi içinde bile pek güzelliğine vurgu yapılan bir karakter değildi. Tiki kızlar bir ara dalga geçmişler sonra Katara sen güzelsin Toph demişti bir o var. Yani gerçekçi olursak çizgifilm yapımcıların aklında bence 7/10 8/10 duran bir kız var.

Şimdi çizgifilmde güzel ve çekici olduğuna vurgu yapılan karakterlerin bile Suki hariç ne boyutta olduğunu hatırla ve ona göre ayarla beklentilerini.

Ben açıkçası Toph'u zenci yapmalarından korkuyorum. Biraz sert tavırlı karakterleri zenci yapma huyları baki. Az biraz çizgifilmdekini andıran asyalı bir Toph görsek yeter bana.
Güzel derken iyi castlemek, karakteri iyi yansıtmak anlamında dedim

Katara'nın oyunculuk vasatın altıydı. Kız gülmemek için kendini zor tutuyormuş gibi bakıyor. Oyuncuları genel olarak beğenmedim.

Senaryoda bazı şeyler çok hızlı geçilmiş veya atlanmış. Aang'in ilk sezonda su bükmesi gerekmiyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum anlamadım. Bunun yerine Katara'yı bir anda su bükme uzmanı yapmışlar.

Cgi dizinin en iyi yanıydı. Onun hatırına 4/10.

Katara'nın oyunculuk vasatın altıydı. Kız gülmemek için kendini zor tutuyormuş gibi bakıyor. Oyuncuları genel olarak beğenmedim.

Senaryoda bazı şeyler çok hızlı geçilmiş veya atlanmış. Aang'in ilk sezonda su bükmesi gerekmiyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum anlamadım. Bunun yerine Katara'yı bir anda su bükme uzmanı yapmışlar.

Cgi dizinin en iyi yanıydı. Onun hatırına 4/10.
Aang'ı bırak, Katara bile doğru düzgün su bükemedi dizide. En büyük usta bile iki haraket yaptı ve kısa kesti. Su bükmede pek başarılı değildi dizi, sanırım gerçeğe uyarlamaya pek uygun değil su bükücülük, insanlar için fazla seri bir olay, dizide çok ağır kalıyor su bükücüler.

Aang'ı bırak, Katara bile doğru düzgün su bükemedi dizide. En büyük usta bile iki haraket yaptı ve kısa kesti. Su bükmede pek başarılı değildi dizi, sanırım gerçeğe uyarlamaya pek uygun değil su bükücülük, insanlar için fazla seri bir olay, dizide çok ağır kalıyor su bükücüler.
Toprak bükmek daha zor olacaktır özellikle toph gibi müthiş bir bükücü yansıtmak daha da zor olur. Azula gibi ateşi parçasını şişko dombili yaptılar, çok bir şey beklemiyorum.

Toprak bükmek daha zor olacaktır özellikle toph gibi müthiş bir bükücü yansıtmak daha da zor olur. Azula gibi ateşi parçasını şişko dombili yaptılar, çok bir şey beklemiyorum.
Toprak bükmeyi rahat yaparlar bence. Ama önemli olan Toph'un görünümü ve kişiliği vs.

Karakterler seni çekmeyince izlenmiyor. Çizgi dizisini yeni bitirdiğim için hiç akmadı bıraktım devam etmedim. Ama ikinci sezonuna bakarım.

Eğer izleyici karakterlerden anime havası alırsa bağlanıp devamını getirir. Benim açımdan pek öyle olmadı.

Ama genel manada iyi iş çıkarmışlar. Paranın hakkını vermişler. Oda gibi birileri çökmemiş paraya : P

Son düzenleme:
Katara'yı aynı kız oynayacaksa muhtemelen ikinci sezonu izlemem. Son zamanlarda gördüğüm en kötü oyunculuk.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık