Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2024-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    36
Oyunculuğunu beğendiğim tek kişi yok. Hepsi ya leş atıyor ya da vasat. Ozai, suki ve ty lee beğendim. Sokka da fena değil. Azula leş atıyor. Korkunç bir cast.

Serinin actleri aangin o zaman diliminde ne öğrendiğine göre isimlendiriliyor. Ama aang su acti içinde su bükmeyi geç bunun için tek adım bile atmadı.

Bir çok bölümü birbirine geçirmek istemişler. Çok sırıtmamış ama bir çok punchline ı harcamışlar. Mesela buminin işlenişini batırmışlar bence. Ya da köstebekli dağ bölümünü alabama bölümüne çevirmişler aang ve kataranın sahnesindeki ''love'' temasını katara ve sokkaya yedirmeye çalışmak ne lan?

Aang ilk actte bir çok kez avatar moduna girip darma duman ediyordu milleti. Bunların hiç biri yok. İroh reisi de aciz göstermişler bolca. Canım sıkıldı ona da.

Beğendiğim şeyler genel temadan kopmamışlar. Filler bölüm yok hepsinde lore'un genel hatları korunmuş. Kyoshi bölümünde avatarın ne olduğu ağırlık olarak hissediliyor. Cgi hayvanların ayı gibi cgi olduğu belli olsa da iyi duruyorlar. Ateş ulusunun gemileri, balonları cartı curtu güzel. Şık duruyorlar yani. Ortamları güzel yapmışlar yani genel olarak.

Tophu güzel yapmazlarsa ağır gömerim ama şu an sınırda duruyor dizi benim için.

Tophu güzel yapmazlarsa ağır gömerim ama şu an sınırda duruyor dizi benim için.
Bence pek umutlanma Toph konusunda. Toph çizgifilm serisi içinde bile pek güzelliğine vurgu yapılan bir karakter değildi. Tiki kızlar bir ara dalga geçmişler sonra Katara sen güzelsin Toph demişti bir o var. Yani gerçekçi olursak çizgifilm yapımcıların aklında bence 7/10 8/10 duran bir kız var.

Şimdi çizgifilmde güzel ve çekici olduğuna vurgu yapılan karakterlerin bile Suki hariç ne boyutta olduğunu hatırla ve ona göre ayarla beklentilerini.

Ben açıkçası Toph'u zenci yapmalarından korkuyorum. Biraz sert tavırlı karakterleri zenci yapma huyları baki. Az biraz çizgifilmdekini andıran asyalı bir Toph görsek yeter bana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık