Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2005-2008)

Nesi haklı yaov.
Jet dediğin karizmatik yakışıklı oğlan. Öyle şak diye sarılınca kız bir utandı. Bahar ayları yani naapsın genç kız o da.:D
Haru nedir bir kere?
Aang için de şimdi spoiler verdirtmesin bize. Kendi daha 10 bölüm izlemiş.
Aang, Jet, Haru ilerde Zukkoya da yavşar bu
Haru nedir?
Haru dedin, gittim baktım kimdi diye. Nerede neetti kız? Sırf ilgilendi, yardım etti diye sen de. :D

Korra'da kötü olan iki şey vardı aslında. Onun dışında gayet iyi bir seriydi.
1-Berbat karakter tasarımları
2-Malum bükücülüğe çok fazla eğilinilmesi. Bütün denge bozuldu o yüzden. 4 element falan yalan oldu.
Karakter işlenişi çok kotüydü.
Element bükme insanların günlük hayatını kolaylaştırıyordu(Gerçeği denge unsurudur. Evrende de insanda da.)
Şarkılar kötü
Aang 12 yaşında olmasına rağmen üstüne yüklenen misyonu daha iyi kavrıyordu (ki avatar olan kişiye 16 yaşında avatar olduğu açıklanır)

Karakter işlenişi çok kotüydü.
Element bükme insanların günlük hayatını kolaylaştırıyordu(Gerçeği denge unsurudur. Evrende de insanda da.)
Şarkılar kötü
Aang 12 yaşında olmasına rağmen üstüne yüklenen misyonu daha iyi kavrıyordu (ki avatar olan kişiye 16 yaşında avatar olduğu açıklanır)
2. Dediğine katılmıyorum. Teknoloji gelişmesi dengeyi bozmuyor. Element bükme tabiki insanların günlük hayatını kolaylaştıracak zaten bu yüzden bükmede ustalaşıyor insanlar. Su bükücüler buzun üstüne medeniyet kurdular. Bu da hayatı kolaylaştıran bir durumdur.
Şarkıları hatırlamıyorum.
Aang hava bükücü olduğu için keşişlerin arasında yetişen biriydi. Yaşıtlarına göre daha olgun olmasına o kadar takılmıyorum ben. Ama kıyaslayacak olsam Aang'in olgunluğu, Korra'nın durumundan daha abartı bir durumdu bence.
Korra'nın kötü görünme sebebi ergenlik döneminde olması. Ergenlik dediğin ana-babanın bile evladını en az sevdiği dönemdir. İlla ergen bir karakter yapmak istiyorsan bütün ergenlik sorunları yükleme karaktere. Sen zaten devam serisi yapmışsın, herkes nostalji duygusuyla izliyor, bir ton ergen tribini içinde barındıran bir baş karakter yapmak niye?
Korra'nın avatar olarak yaptıklarına bir eleştiri yapamam ama insan olarak yaptıkları içinde tek düzgün şey en sondaki love interest durumuydu. Gereksizdi ama en azından izleyiciye verdiği güzel bir mesaj vardı.
Onun dışında oldukça itici bir karakterdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık