Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2005-2008)

Bu arada Azula doğuştan kötü müydü sizce? Iroh bile onun dengesiz olduğunu belirtiyor fakat son bölümlerde sanki annesiyle problemi varmış gibi sunuldu.

Bu arada Azula doğuştan kötü müydü sizce? Iroh bile onun dengesiz olduğunu belirtiyor fakat son bölümlerde sanki annesiyle problemi varmış gibi sunuldu.
Doğuştan kötü bir karakter olmaz. Karakterin yatkınlığı olur, kişilik bozukluğu olur, ortamına göre kişiliği şekillenir.
Azula'nın sıkıntısı çok güçlü ve yetenekli olmasıydı. Bu muhtemelen kişiliğini de etkiledi. Çocuk yaşta onunla yeterince ilgilenmeyip abisine odaklanan annesi, onu kötü emelleri için bulunmaz nimet gören babasının etkisi vs vs.
İroh zaten çifte standartçı biri. Ba Sing Sei surlarından Zuko'ya yakaladığı bir komutandan aldığı çok özel ve anlamlı bir silah gönderirken, Azula'ya alelade bir bebek gönderiyor.

Empati yeteneği gelişmemiş yaramaz bir çocukken çevresindeki herkesin özellikle annesinin de onu canavar gibi gördüğünü fark edince yanlış yola sapıyor. Çok daha düzgün ve iyi bir insan da olabilirdi Azula.

Bugün karşıma çıkınca hatırladım. Korra serisini çok sevmem. Genede bana soracak olursanız serinin en iyi karakteri Tenzin'dir. Bu seride bu kadar mükemmel bir karakter olduğunu ben nasıl unuturum? Uzun uzun yazmaya gerek yok. Sadece şu harika karakter gelişimini şuraya bırakıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık