Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar: En Güçlü Su Bükücü

En Güçlü Su Bükücü

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .

Üye silindi 6810

Dövüşün başından beri arkada bir yerdedir zaten o Azula'nın görüş açısında olurdu yine Azula gavatlığını yapardı yine.
Evet galiba haklısın, katara sahaya giriyorya ben ona çok kızmışdım ne işin vardı orda diye agnı kaı kutsal bişey sonuçta , youtube da vidyoyu görünce anılarım depreşti ?

Yok onlar dövüşürken sahaya giriyor sonra azula bunu görüp ona yıldırım atıyor zukoda yıldırıma kendini atıyor
3 dakikadan sonrası
Yıldırımı yiyip ayağa kalkmaya çalışmak... Kendi yıldırımından korkan Ozai ve aynı yıldırımı yiyip bayılan İroh'u hatırlayınca bu çocuğa büyük haksızlık edildiğini düşünüyorum şahsen.
Zuko'nun en büyük mallık. Riske attı kendini de Katara'yı da.
Zuko baştan sona Azula'nın Katara'ya ya da bir başkasına zarar vermesini önlemeye çalışıyor. Nesi mallık ki?

Yıldırımı yiyip ayağa kalkmaya çalışmak... Kendi yıldırımından korkan Ozai ve aynı yıldırımı yiyip bayılan İroh'u hatırlayınca bu çocuğa büyük haksızlık edildiğini düşünüyorum şahsen.

Zuko baştan sona Azula'nın Katara'ya ya da bir başkasına zarar vermesini önlemeye çalışıyor. Nesi mallık ki?
Ozai'nin yıldırımdan korkması normal zira daha önce hiç karşılaşmadığı bir teknik yıldırım sektirme. Iroh ise yıldırımı savuşturamadı orada ama Zuko'ya bakarsan yıldırımı gökyüzüne fırlatmayı başarıyor. Bayılmasının sebebi bunu aniden yapmaya kalkıştığı için tüm yıldırımı savuşturamaması. O sahneye bakarsan görürsün.

Aang yeşil kristal bükebiliyordu ama çölde kum bükememişti. Yıldırım üretemiyor ama geleni fırlatmayı Zuko öğretmişti. Toph öğretse metali de öğrenirdi. Toph üç tane loserı alıp okul kuruyor canon çizgi romanlarda onlara bozuk para ata ata öğretiyor. Tombiş çocuk, goth çocuk, bir de ılımlı kızdı galiba. Onlardan sonra emniyet kurulmasına kadar gidiyor hikaye. Korra da metal büküyordu. Oturup mantığını öğretince öğrenen öğreniyordu yani.
Kan bükme nanesi baya ayrı bir seviye ama delilik gibi bir şey. Katara heal falanda basabiliyordu baya çok yönlü kızdı

Ozai'nin yıldırımdan korkması normal zira daha önce hiç karşılaşmadığı bir teknik yıldırım sektirme. Iroh ise yıldırımı savuşturamadı orada ama Zuko'ya bakarsan yıldırımı gökyüzüne fırlatmayı başarıyor. Bayılmasının sebebi bunu aniden yapmaya kalkıştığı için tüm yıldırımı savuşturamaması. O sahneye bakarsan görürsün.
İyi de aynı korkuşu Aang'in karşısında da yaşamıştı.
Iroh gerçek yıldırımı savuşturmuş adam, Azula'nınkini Zuko alıp iletebilmişse Iroh çok daha rahat yapardı. Muhtemelen Iroh'u bayıltan yakın mesafeden gelen ani bir saldırı olmasıydı. Gemiye düşen yıldırımı yöneltmek de baya etki etmişti İroh'ta. Yıldırımı almak için belli bir duruş ve hazır olma durumu gerekiyor. Azula yıldırımı hazırlarken Zuko da hazırlanıyor. Azula en baştan yıldırımı Zuko'ya yollamamaya dikkat ediyor. Babasından duymuştur. Doğruca Zuko'ya yollarsa geri yollar. Onun yerine yeterince kontrol edemeyeceği bir duruma sokmaya çalışıyor. O şartlarda Azula'nın ve Ozai'in korktuğu bir tekniği yapabilmesi az mesele değil bence.

Avatarlar kan,demir,lav,yıldırım bükemiyorlar diye biliyorum.

Aslında bakarsak avatarların savaşta en büyük kozları avatar modları onun dışında öyle çok abartı derecede güçlü değildirler.
Avatar Roku lav büküyordu. Aang yıldırım enerji büküyordu. Avatarlar avatar güçleri dışında da gayet güçlüler bence buna katılmıyorum. Ayrıca istedikleri zaman diğer bükme şekillerini çok rahat öğrenebiliyorlar ki seride gördüğümüz enerji bükme, metal bükme, lav bükme, yıldırım buna örnek. Yine daha su bükmeyi bilmeyen Aangin Katara iki ufak numara gösterince anında kapıp daha iyisini yapması her ne kadar iliklerime kadar nefretsem de Avatar Katili Korra daha bebeyken bütün elementleri büküyordu. Daha uzar gider yani bu liste. O yüzen katılmıyorum.

Avatar Roku lav büküyordu. Aang yıldırım enerji büküyordu. Avatarlar avatar güçleri dışında da gayet güçlüler bence buna katılmıyorum. Ayrıca istedikleri zaman diğer bükme şekillerini çok rahat öğrenebiliyorlar ki seride gördüğümüz enerji bükme, metal bükme, lav bükme, yıldırım buna örnek. Yine daha su bükmeyi bilmeyen Aangin Katara iki ufak numara gösterince anında kapıp daha iyisini yapması her ne kadar iliklerime kadar nefretsem de Avatar Katili Korra daha bebeyken bütün elementleri büküyordu. Daha uzar gider yani bu liste. O yüzen katılmıyorum.
Yanlış bilgi vermişim,lav,yıldırım,kan konusunda.

Avatarların avatar moda girmeden çok sağlam bükücülere karşı zorlandıklarını yenildiklerini de gördük ama.

Plan Azula'yı indirmek. Düello kabul ediyor orada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık