Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar: En Güçlü Su Bükücü

En Güçlü Su Bükücü

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .

Üye silindi 6810

Katara ya azula ve zuko nun agnı kaı sınde ne sövdüydüm ya mal kız ne işin var senin orda.

Yakone kan bükebilmesiyle ilgili şöyle bir şey söylüyor: Soyumuz en güçlü kan bükücülerdir.
Yani Yakone'un neden kan bükmekte bu kadar iyi olduğu açıklanıyor, olay tamamen genetik ki bu yüzden çocukları da yetenekli bir kan bükücü. Kan bükmek dolunay ilgili değil, dolunay bükme gücünü arttıran bir etken sadece. Seride ilk Hama'da görmemiz ilk kan bükücünün Hama olacağı anlamına gelmez dolayısıyla ona bağlanan şartlar herkes için geçerliliği taşımaz.
Bu ankete Yakone'u eklemeyi bile düşünmüyordum absürt bir gücü olduğu için finallere koymayı planladığım biriydi ne var ki sonuç bu. Toph, Aang ve tüm mahkeme salonunu etkisiz hale getiren bir karakterin Avatar mod dışında kaybetmesi pek de mümkün gelmiyor.
Amon mesela babası kadar güçlü değildi. Her ne kadar psişik yeteneği benzese de Korra ve Mako anlık da olsa bükmesinden kurtuldu.

Hana neden ankette olmadığını açıklayayım: Katara zaten kendisini yendi, ayrıca yine o mücadelede "benim bükme yeteneğim seninkinden daha kuvvetli" deyip durumu yeterince belirtiyor.

Katara bence iki serideki en güçlü bükücülerden hatta kan bükücülerin hemen ardına koyarım.

Üye silindi 1004

Zuko da değildi bence ordaki sıkıntı katara daydı kadın çılgın bi şekilde yıldırım bükmeye başlıyor buda hayla orda dikiliyor

Ne demek istediğini tam anlamadım ?
Katara ve Azula teke tek yapsaydı aklını alırdı onun Katara...

Üye silindi 6810

Zuko'nun kararına saygı duyup kenarda durması saygı duyulacak harekettir dostum ne mallığı? Oradaki tek mallığı Zuko yaptı Azula'nın temiz oynayacağına güvenerek.
Yok onlar dövüşürken sahaya giriyor sonra azula bunu görüp ona yıldırım atıyor zukoda yıldırıma kendini atıyor
3 dakikadan sonrası

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık