Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    114
La oğlum dua et şu an içgüveysiden hallice bir durumdayım da uzun uzun tartışamıyorum.
Yoksa var ya...:mincika:
Hayaller önemli ama gerceklestiren adamı aradan çıkartırsın. Ve onu geçtim daha cok katkıyı saglayacak adamı secmesi gerekirken dev verilen kişiye bak. 2 Zeke zekasi olurdu seride muhtemelen.

Hani Armin geleceğin Erwin'i idi ya,Eren'in kontrolden çıkacağını bilmesi gerekmez miydi? Bu kadar güç ve intikam hırsını iradeli dediğim halde bu 2 duygu tarafından yenik düşüp tamamiyla duygulari vasıtasiyla hareket edip onca masum insanın canını almasına ne demeliyiz? Ben aslında Armin'ide suçlamiyorum Eren'i Asker yapan o cavuş mudur eski komutan midir nedir onu suçluyorum.

Erwin sadece değildi, aynı zamanda liderliği ve gücü vardı. Tek lafıyla Levi gibi adamı yola soktu. Zırhlı deve attığı bakışı atabilecek başka bir insan yok.

Bende o yüzden Erwin o devi alaydı şuan hem saldirı gücü artacak hemde zekası ve liderliği ile karşı tarafın Zeke'sini aratmayacaktı. Zeke ne kadar zeki ve stratejik olarak bir dehaysa ki öyle Erwin'in de ondan kalır yanı yok. Abarttığım yerler vardır belki ama o seçim konusunda halen tutarsızlıklar var. Hayal yuzunden insan harcamak ne kadar mantikli? Onca olen kisinin hayali kimin umrunda?

O hayalde de sıkıntı göremedim. O da bir şekilde ada insanlarının kurtuluşuna imkan sağlayacak adımlar attırıyor. Ama çok pasif be. O dev Erwin'de olacak ki... :D
Ya ana hayali barışı falan sağlamak olsa yan hayalleride bunlar olsa tamam eyvallah diyeceğim ama Merkeze yakın bir konumda sahip olduğuna gore o konuma gore hareket etmeli. Dakika da bir Eren'in peşinden koşup "Eren" diyişi eskide kalmasi gerekirdi. Ama halen devam ediyor.

Erwin bir kere derdi 'Eren' diye. O da harekete geçerdi. Çok ağırlığı vardı adamın. Erwin öldükten sonra herkes iyice karanlık tarafa geçti. Duvarların içindeki umut öldü.
Ya Kesif Birliğindeki adamlar kendi ülkesinde resmen tabiri caizse darbe yapıp istediklerini yerine getirtmeye çalişıyor ve Keşif Birligi Komutanı Hanji'yi tutukluyor. Böyle bir şey olabilir mi?

Cuntanın kendi liderini yemesi gibi. Saçmalıklar silsilesi. Levi'ye vicdan yaptırdılar da, o gereksizi dev yaptı.
Yav Levi, Yeageristlerin "Zeke" naraları attıği halde(Bu adamlar Kesif Birligi askerleri hemde) Levi'nin kendi adamlarıni öldurmesi ne kadar üzucu degil mi? Bu adamın hayati Kesif Birligi ama adam hayatina resmen ihanet ile tabi tutuluyor. Yaergaristler temizlenmesse cidden seriden ilklerde aldığım tadi alamayacagim.

Bence kötü ilerliyor manga. Sonradan gelen elemanların bu kadar etki yapabilmesi...
Ondan değil istediği kadar tepki yapsınlar ama bu adamların yaptıkları unutulmamalı ve alttan alınmamalı. Levi bu Yeageristleri falan temizlesse ortada "Ben dostlarımi kaybettim" diye dolaşıp kendini rezil etmesin bari.

Ayni şey Eren icinde gecerli. Bu olay sonrasi direkt devi baskasina aktarilmali. He Mikasa ve Armin karsimi cikiyor? Onlarıda duygusuzlaştirilsin :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık