Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    119
Hala aklıma takılıyor bilen biri beni aydınlatırsa çok mutlu olurum. Eren ilk sezonda dev tarafından yendiğinde, onu yiyen dev neden erenin güçlerini alamadı? Bu anime/manga ile ilgili aklıma takılan en büyük soru hala bu.
Güzel soru. Ama herhalde Eren'i sindirmesi gerekiyordu. Normalde titanlar yedikleri insanları sindirmeyip kusuyorlardı.
Belki de bu yüzden. Titangücü olmayan bir insan yanlış yiyecek olduğundan vücuttan atılıyor.
Tıpkı zehir gibi.

Güzel soru. Ama herhalde Eren'i sindirmesi gerekiyordu. Normalde titanlar yedikleri insanları sindirmeyip kusuyorlardı.
Belki de bu yüzden. Titangücü olmayan bir insan yanlış yiyecek olduğundan vücuttan atılıyor.
Tıpkı zehir gibi.
Söylediklerin mantıklı ama gene de mangaka burda biraz kendi topuğuna sıktı gibi geliyor bana.

Hala aklıma takılıyor bilen biri beni aydınlatırsa çok mutlu olurum. Eren ilk sezonda dev tarafından yendiğinde, onu yiyen dev neden erenin güçlerini alamadı? Bu anime/manga ile ilgili aklıma takılan en büyük soru hala bu.
Dev sadece Eren'in kolu kopardı. Kalan bedeni mideye indi. Eren ölmedi yani.

Bunun nedeni, Eren'i yutan devin omurilik sıvısını içememesi(Çünkü Armin'i ağzının içinden çıkarınca akılsız dev sadece onun elini kopardı, olduğu gibi yuttu.) ve Eren'i sindiremeden onun deve dönüşmüş olması.

Tıpkı zehir gibi.
Sizin yazdıklarınızın aksine bence, akılsız devler akıllı dev sahibi birini yemeyi umdukları için(tabiki bu sırada bilinçli değiller, buna içgüdüyle de diyebiliriz) insanları yiyorlar.
Anladığım kadarıyla vücuttan atma da, mideleri çok fazla dolunca oluyor.

Dev sadece Eren'in kolu kopardı. Kalan bedeni mideye indi. Eren ölmedi yani.
Evet. O kolu da yemedi zaten.

Sizin yazdıklarınızın aksine bence, akılsız devler akıllı dev sahibi birini yemeyi umdukları için(tabiki bu sırada bilinçli değiller, buna içgüdüyle de diyebiliriz) insanları yiyorlar.
E öyle zaten. Ama ben zaten niye yediklerini değil, neden sindirmeden geri kustuklarını anlattım.

E öyle zaten. Ama ben zaten niye yediklerini değil, neden sindirmeden geri kustuklarını anlattım.
Evet, yazdıktan sonra fark ettim. Düzenledim ama görmemiş olabilirsiniz. Ben sanki animede bunun nedeninin, devin midesinin fazla dolması nedeniyle olduğunu söylediklerini hatırlıyorum. Midelerinde çok fazla insan olunca yenilerine yer açmak için kusuyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık